010
010 - Ησαπ - Αγία Φιλοθέη (Εως Στάση Αγ. Γεωργίου) Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Αφετηρία 010 (Ησαπ) | 7:07 ΜΜ |
Αγ. Αναργύρων | 7:08 ΜΜ |
Δολιάνης | 7:09 ΜΜ |
Αγ. Κωνσταντίνου | 7:11 ΜΜ |
Νερατζιώτισσα (Οτε) | 7:12 ΜΜ |
Επταλόφου | 7:13 ΜΜ |
Αγ. Κοσμάς | 7:14 ΜΜ |
Μπραχαμίου | 7:15 ΜΜ |
Ερατούς | 7:16 ΜΜ |
Αγ. Θωμάς | 7:17 ΜΜ |
5ο Δημοτικό | 7:24 ΜΜ |
Διονύσου | 7:27 ΜΜ |
Χωματιανού | 7:28 ΜΜ |
Οακα | 7:29 ΜΜ |
Αγ. Όρους | 7:33 ΜΜ |
Ερ. Σταυρού | 7:34 ΜΜ |
Νεαπόλεως | 7:35 ΜΜ |
Χασιώτη | 7:37 ΜΜ |
Άνθεων | 7:38 ΜΜ |
Πάρκο Ελευθερίας | 7:39 ΜΜ |
Σαλιβέρου | 7:40 ΜΜ |
Αγ. Γεωργίου | 7:41 ΜΜ |
Πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Αμαρουσίου Bus - 010 (Ησαπ - Αγία Φιλοθέη (Εως Στάση Αγ. Γεωργίου))
Το πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Αμαρουσίου Bus για τη διαδρομή 010, Ησαπ - Αγία Φιλοθέη (Εως Στάση Αγ. Γεωργίου), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρία 010 (Ησαπ) σταθμός προς Αγ. Γεωργίου σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Αμαρουσίου.