10 - Πάνδροσος Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 |
---|---|---|
Σταθμαρχείο Αστικού Κ.Τ.Ε.Λ. | 9:45 ΠΜ | 12:30 ΜΜ |
Ορφέως 3 | 9:45 ΠΜ | 12:30 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 1 | 9:46 ΠΜ | 12:31 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 2 | 9:47 ΠΜ | 12:32 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 3 | 9:48 ΠΜ | 12:32 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 4 | 9:49 ΠΜ | 12:33 ΜΜ |
Αγία Βαρβάρα | 9:50 ΠΜ | 12:34 ΜΜ |
Καρυδιά 1 | 9:52 ΠΜ | 12:36 ΜΜ |
Καρυδιά 2 | 9:53 ΠΜ | 12:36 ΜΜ |
Πάνδροσος | 9:56 ΠΜ | 12:39 ΜΜ |
Καρυδιά 3 | 9:59 ΠΜ | 12:42 ΜΜ |
Καρυδιά 4 | 9:59 ΠΜ | 12:43 ΜΜ |
Αγία Βαρβάρα | 10:02 ΠΜ | 12:45 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 5 | 10:03 ΠΜ | 12:46 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 6 | 10:03 ΠΜ | 12:46 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 7 | 10:04 ΠΜ | 12:47 ΜΜ |
Λεωφόρος Ηρώων 8 | 10:05 ΠΜ | 12:48 ΜΜ |
Ορφέως 1 | 10:05 ΠΜ | 12:48 ΜΜ |
Πρόγραμμα Αστικά Κομοτηνής / Astika Komotinis Bus - 10 (Πάνδροσος)
Το πρόγραμμα Αστικά Κομοτηνής / Astika Komotinis Bus για τη διαδρομή 10, Πάνδροσος, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Σταθμαρχείο Αστικού Κ.Τ.Ε.Λ. σταθμός προς Ορφέως 1 σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Αστικά Κομοτηνής / Astika Komotinis.