12 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές Τει Θεσσαλίας Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 | Αναχώρηση #4 | Αναχώρηση #5 | Αναχώρηση #6 | Αναχώρηση #7 | Αναχώρηση #8 | Αναχώρηση #9 | Αναχώρηση #10 | Αναχώρηση #11 | Αναχώρηση #12 | Αναχώρηση #13 | Αναχώρηση #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0112-Ωδείο (Προς Κέντρο) | 7:35 ΠΜ | 8:30 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 10:30 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 12:30 ΜΜ | 1:30 ΜΜ | 2:30 ΜΜ | 3:30 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | 5:30 ΜΜ | 6:30 ΜΜ | 7:30 ΜΜ | 8:30 ΜΜ |
Αρχή Νικηταρά | 7:37 ΠΜ | 8:32 ΠΜ | 9:32 ΠΜ | 10:32 ΠΜ | 11:32 ΠΜ | 12:32 ΜΜ | 1:32 ΜΜ | 2:32 ΜΜ | 3:32 ΜΜ | 4:32 ΜΜ | 5:32 ΜΜ | 6:32 ΜΜ | 7:32 ΜΜ | 8:32 ΜΜ |
Ποδηλατούπολη | 7:38 ΠΜ | 8:33 ΠΜ | 9:33 ΠΜ | 10:33 ΠΜ | 11:33 ΠΜ | 12:33 ΜΜ | 1:33 ΜΜ | 2:33 ΜΜ | 3:33 ΜΜ | 4:33 ΜΜ | 5:33 ΜΜ | 6:33 ΜΜ | 7:33 ΜΜ | 8:33 ΜΜ |
Χρυσοχόου | 7:39 ΠΜ | 8:34 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 11:34 ΠΜ | 12:34 ΜΜ | 1:34 ΜΜ | 2:34 ΜΜ | 3:34 ΜΜ | 4:34 ΜΜ | 5:34 ΜΜ | 6:34 ΜΜ | 7:34 ΜΜ | 8:34 ΜΜ |
Γούναρη | 7:39 ΠΜ | 8:34 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 11:34 ΠΜ | 12:34 ΜΜ | 1:34 ΜΜ | 2:34 ΜΜ | 3:34 ΜΜ | 4:34 ΜΜ | 5:34 ΜΜ | 6:34 ΜΜ | 7:34 ΜΜ | 8:34 ΜΜ |
Δημοτικά Σχολεία | 7:40 ΠΜ | 8:35 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 10:35 ΠΜ | 11:35 ΠΜ | 12:35 ΜΜ | 1:35 ΜΜ | 2:35 ΜΜ | 3:35 ΜΜ | 4:35 ΜΜ | 5:35 ΜΜ | 6:35 ΜΜ | 7:35 ΜΜ | 8:35 ΜΜ |
Ορφανοτροφείο | 7:42 ΠΜ | 8:37 ΠΜ | 9:37 ΠΜ | 10:37 ΠΜ | 11:37 ΠΜ | 12:37 ΜΜ | 1:37 ΜΜ | 2:37 ΜΜ | 3:37 ΜΜ | 4:37 ΜΜ | 5:37 ΜΜ | 6:37 ΜΜ | 7:37 ΜΜ | 8:37 ΜΜ |
Υψηλάντου | 7:43 ΠΜ | 8:38 ΠΜ | 9:38 ΠΜ | 10:38 ΠΜ | 11:38 ΠΜ | 12:38 ΜΜ | 1:38 ΜΜ | 2:38 ΜΜ | 3:38 ΜΜ | 4:38 ΜΜ | 5:38 ΜΜ | 6:38 ΜΜ | 7:38 ΜΜ | 8:38 ΜΜ |
5ο Λύκειο- Παλιές Φυλακές | 7:44 ΠΜ | 8:39 ΠΜ | 9:39 ΠΜ | 10:39 ΠΜ | 11:39 ΠΜ | 12:39 ΜΜ | 1:39 ΜΜ | 2:39 ΜΜ | 3:39 ΜΜ | 4:39 ΜΜ | 5:39 ΜΜ | 6:39 ΜΜ | 7:39 ΜΜ | 8:39 ΜΜ |
1ο Δημοτικό Σχολείο - Οσε | 7:45 ΠΜ | 8:40 ΠΜ | 9:40 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | 11:40 ΠΜ | 12:40 ΜΜ | 1:40 ΜΜ | 2:40 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | 4:40 ΜΜ | 5:40 ΜΜ | 6:40 ΜΜ | 7:40 ΜΜ | 8:40 ΜΜ |
Εθνική Τράπεζα | 7:46 ΠΜ | 8:41 ΠΜ | 9:41 ΠΜ | 10:41 ΠΜ | 11:41 ΠΜ | 12:41 ΜΜ | 1:41 ΜΜ | 2:41 ΜΜ | 3:41 ΜΜ | 4:41 ΜΜ | 5:41 ΜΜ | 6:41 ΜΜ | 7:41 ΜΜ | 8:41 ΜΜ |
Κτηνιατρείο | 7:46 ΠΜ | 8:41 ΠΜ | 9:41 ΠΜ | 10:41 ΠΜ | 11:41 ΠΜ | 12:41 ΜΜ | 1:41 ΜΜ | 2:41 ΜΜ | 3:41 ΜΜ | 4:41 ΜΜ | 5:41 ΜΜ | 6:41 ΜΜ | 7:41 ΜΜ | 8:41 ΜΜ |
Ράπτου | 7:47 ΠΜ | 8:42 ΠΜ | 9:42 ΠΜ | 10:42 ΠΜ | 11:42 ΠΜ | 12:42 ΜΜ | 1:42 ΜΜ | 2:42 ΜΜ | 3:42 ΜΜ | 4:42 ΜΜ | 5:42 ΜΜ | 6:42 ΜΜ | 7:42 ΜΜ | 8:42 ΜΜ |
Μήλου | 7:48 ΠΜ | 8:43 ΠΜ | 9:43 ΠΜ | 10:43 ΠΜ | 11:43 ΠΜ | 12:43 ΜΜ | 1:43 ΜΜ | 2:43 ΜΜ | 3:43 ΜΜ | 4:43 ΜΜ | 5:43 ΜΜ | 6:43 ΜΜ | 7:43 ΜΜ | 8:43 ΜΜ |
Δεη | 7:49 ΠΜ | 8:44 ΠΜ | 9:44 ΠΜ | 10:44 ΠΜ | 11:44 ΠΜ | 12:44 ΜΜ | 1:44 ΜΜ | 2:44 ΜΜ | 3:44 ΜΜ | 4:44 ΜΜ | 5:44 ΜΜ | 6:44 ΜΜ | 7:44 ΜΜ | 8:44 ΜΜ |
Ηπειρώτικα | 7:50 ΠΜ | 8:45 ΠΜ | 9:45 ΠΜ | 10:45 ΠΜ | 11:45 ΠΜ | 12:45 ΜΜ | 1:45 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 5:45 ΜΜ | 6:45 ΜΜ | 7:45 ΜΜ | 8:45 ΜΜ |
Γηροκομείο | 7:51 ΠΜ | 8:46 ΠΜ | 9:46 ΠΜ | 10:46 ΠΜ | 11:46 ΠΜ | 12:46 ΜΜ | 1:46 ΜΜ | 2:46 ΜΜ | 3:46 ΜΜ | 4:46 ΜΜ | 5:46 ΜΜ | 6:46 ΜΜ | 7:46 ΜΜ | 8:46 ΜΜ |
Παπανδρέου-Σκεπαστή Αγορά | 7:52 ΠΜ | 8:47 ΠΜ | 9:47 ΠΜ | 10:47 ΠΜ | 11:47 ΠΜ | 12:47 ΜΜ | 1:47 ΜΜ | 2:47 ΜΜ | 3:47 ΜΜ | 4:47 ΜΜ | 5:47 ΜΜ | 6:47 ΜΜ | 7:47 ΜΜ | 8:47 ΜΜ |
Σκεπαστή Αγορά | 7:52 ΠΜ | 8:47 ΠΜ | 9:47 ΠΜ | 10:47 ΠΜ | 11:47 ΠΜ | 12:47 ΜΜ | 1:47 ΜΜ | 2:47 ΜΜ | 3:47 ΜΜ | 4:47 ΜΜ | 5:47 ΜΜ | 6:47 ΜΜ | 7:47 ΜΜ | 8:47 ΜΜ |
0130-Εργατικές Κατοικίες Νεάπολης | 7:54 ΠΜ | 8:49 ΠΜ | 9:49 ΠΜ | 10:49 ΠΜ | 11:49 ΠΜ | 12:49 ΜΜ | 1:49 ΜΜ | 2:49 ΜΜ | 3:49 ΜΜ | 4:49 ΜΜ | 5:49 ΜΜ | 6:49 ΜΜ | 7:49 ΜΜ | 8:49 ΜΜ |
0131-Πλατεία Νεάπολης - Κωνσταντινίδης | 7:55 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 11:50 ΠΜ | 12:50 ΜΜ | 1:50 ΜΜ | 2:50 ΜΜ | 3:50 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | 5:50 ΜΜ | 6:50 ΜΜ | 7:50 ΜΜ | 8:50 ΜΜ |
Πλατεία Καραολή & Δημητρίου | 7:55 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 11:50 ΠΜ | 12:50 ΜΜ | 1:50 ΜΜ | 2:50 ΜΜ | 3:50 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | 5:50 ΜΜ | 6:50 ΜΜ | 7:50 ΜΜ | 8:50 ΜΜ |
Σ/Μ Λάρισα | 7:56 ΠΜ | 8:51 ΠΜ | 9:51 ΠΜ | 10:51 ΠΜ | 11:51 ΠΜ | 12:51 ΜΜ | 1:51 ΜΜ | 2:51 ΜΜ | 3:51 ΜΜ | 4:51 ΜΜ | 5:51 ΜΜ | 6:51 ΜΜ | 7:51 ΜΜ | 8:51 ΜΜ |
S/M Γαλαξίας Καραολή Και Δημητρίου | 7:57 ΠΜ | 8:52 ΠΜ | 9:52 ΠΜ | 10:52 ΠΜ | 11:52 ΠΜ | 12:52 ΜΜ | 1:52 ΜΜ | 2:52 ΜΜ | 3:52 ΜΜ | 4:52 ΜΜ | 5:52 ΜΜ | 6:52 ΜΜ | 7:52 ΜΜ | 8:52 ΜΜ |
Εκπαιδευτήρια Μπακογιάννη | 7:58 ΠΜ | 8:53 ΠΜ | 9:53 ΠΜ | 10:53 ΠΜ | 11:53 ΠΜ | 12:53 ΜΜ | 1:53 ΜΜ | 2:53 ΜΜ | 3:53 ΜΜ | 4:53 ΜΜ | 5:53 ΜΜ | 6:53 ΜΜ | 7:53 ΜΜ | 8:53 ΜΜ |
Σχολές Τ.Ε.Ι. | 8:00 ΠΜ | 8:55 ΠΜ | 9:55 ΠΜ | 10:55 ΠΜ | 11:55 ΠΜ | 12:55 ΜΜ | 1:55 ΜΜ | 2:55 ΜΜ | 3:55 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 5:55 ΜΜ | 6:55 ΜΜ | 7:55 ΜΜ | 8:54 ΜΜ |
Πρόγραμμα ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Bus - 12 (Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές Τει Θεσσαλίας)
Το πρόγραμμα ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Bus για τη διαδρομή 12, Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές Τει Θεσσαλίας, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο) σταθμός προς Σχολές Τ.Ε.Ι. σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ.