16 - Αγ. Ιωαννης Ρεντης - Πειραιας / Ag. Ioannis Rentis - Peiraias Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Αφετηρια 16 (Αγ. Ιωαννης Ρεντησ) - Ag. Ioannhs Renths
Δευτέρα έως Τετάρτη | Πέμπτη και Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:30 ΠΜ |
5:25 ΠΜ | 5:25 ΠΜ | 5:35 ΠΜ | 6:05 ΠΜ |
5:45 ΠΜ | 5:45 ΠΜ | 6:00 ΠΜ | 6:45 ΠΜ |
6:10 ΠΜ | 6:05 ΠΜ | 6:20 ΠΜ | 7:25 ΠΜ |
6:30 ΠΜ | 6:25 ΠΜ | 6:40 ΠΜ | 8:05 ΠΜ |
6:55 ΠΜ | 6:40 ΠΜ | 7:00 ΠΜ | 8:50 ΠΜ |
7:15 ΠΜ | 6:55 ΠΜ | 7:20 ΠΜ | 9:25 ΠΜ |
7:30 ΠΜ | 7:10 ΠΜ | 7:40 ΠΜ | 9:55 ΠΜ |
7:45 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 10:15 ΠΜ |
8:00 ΠΜ | 7:40 ΠΜ | 8:20 ΠΜ | 10:45 ΠΜ |
8:15 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 8:40 ΠΜ | 11:20 ΠΜ |
8:35 ΠΜ | 8:15 ΠΜ | 8:55 ΠΜ | 11:40 ΠΜ |
8:50 ΠΜ | 8:30 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 12:05 ΜΜ |
9:10 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 9:25 ΠΜ | 12:25 ΜΜ |
9:35 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 9:40 ΠΜ | 12:50 ΜΜ |
10:00 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 9:55 ΠΜ | 1:10 ΜΜ |
10:25 ΠΜ | 10:00 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 1:35 ΜΜ |
10:50 ΠΜ | 10:25 ΠΜ | 10:25 ΠΜ | 1:55 ΜΜ |
11:10 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 10:45 ΠΜ | 2:20 ΜΜ |
11:35 ΠΜ | 11:15 ΠΜ | 11:05 ΠΜ | 2:40 ΜΜ |
12:00 ΜΜ | 11:40 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 3:05 ΜΜ |
12:25 ΜΜ | 12:00 ΜΜ | 11:55 ΠΜ | 3:25 ΜΜ |
12:50 ΜΜ | 12:15 ΜΜ | 12:20 ΜΜ | 3:50 ΜΜ |
1:15 ΜΜ | 12:35 ΜΜ | 12:45 ΜΜ | 4:10 ΜΜ |
1:40 ΜΜ | 12:55 ΜΜ | 1:10 ΜΜ | 4:30 ΜΜ |
2:05 ΜΜ | 1:10 ΜΜ | 1:35 ΜΜ | 4:50 ΜΜ |
2:30 ΜΜ | 1:30 ΜΜ | 2:00 ΜΜ | 5:10 ΜΜ |
2:55 ΜΜ | 1:50 ΜΜ | 2:25 ΜΜ | 5:30 ΜΜ |
3:20 ΜΜ | 2:05 ΜΜ | 2:50 ΜΜ | 6:00 ΜΜ |
3:45 ΜΜ | 2:25 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 6:30 ΜΜ |
4:05 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | 6:55 ΜΜ |
4:30 ΜΜ | 3:00 ΜΜ | 4:05 ΜΜ | 7:25 ΜΜ |
4:50 ΜΜ | 3:20 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | 8:00 ΜΜ |
5:15 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 8:40 ΜΜ |
5:35 ΜΜ | 3:55 ΜΜ | 5:20 ΜΜ | 9:20 ΜΜ |
5:55 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 5:40 ΜΜ | 10:00 ΜΜ |
6:15 ΜΜ | 4:40 ΜΜ | 6:00 ΜΜ | 10:40 ΜΜ |
6:35 ΜΜ | 5:10 ΜΜ | 6:20 ΜΜ | 11:20 ΜΜ |
6:55 ΜΜ | 5:30 ΜΜ | 6:45 ΜΜ | - |
7:20 ΜΜ | 5:50 ΜΜ | 7:10 ΜΜ | - |
7:40 ΜΜ | 6:15 ΜΜ | 7:30 ΜΜ | - |
8:05 ΜΜ | 6:40 ΜΜ | 7:55 ΜΜ | - |
8:30 ΜΜ | 7:05 ΜΜ | 8:20 ΜΜ | - |
9:00 ΜΜ | 7:30 ΜΜ | 8:40 ΜΜ | - |
9:30 ΜΜ | 7:55 ΜΜ | 9:05 ΜΜ | - |
10:15 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | 9:25 ΜΜ | - |
10:55 ΜΜ | 8:40 ΜΜ | 9:50 ΜΜ | - |
11:40 ΜΜ | 9:00 ΜΜ | 10:20 ΜΜ | - |
- | 9:25 ΜΜ | 11:00 ΜΜ | - |
- | 9:45 ΜΜ | 11:40 ΜΜ | - |
- | 10:10 ΜΜ | - | - |
- | 10:30 ΜΜ | - | - |
- | 10:55 ΜΜ | - | - |
- | 11:15 ΜΜ | - | - |
- | 11:40 ΜΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus - 16 (Αγ. Ιωαννης Ρεντης - Πειραιας / Ag. Ioannis Rentis - Peiraias)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus για τη διαδρομή 16, Αγ. Ιωαννης Ρεντης - Πειραιας / Ag. Ioannis Rentis - Peiraias, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια 16 (Αγ. Ιωαννης Ρεντησ) - Ag. Ioannhs Renths σταθμός προς Αφετηρια 16 (Αγ. Ιωαννης Ρεντησ) - Ag. Ioannhs Renths σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Trolleybus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.