18
Πρόγραμμα γραμμής 18
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Γκινη (Χαλανδρι) - Gkini (Xalandri) | 10:00 ΜΜ |
Ομηρου - Omhroy | 10:00 ΜΜ |
Σιδερα - Sidera | 10:01 ΜΜ |
Ακροπολεως - Akropoleos | 10:02 ΜΜ |
Σερρων - Serron | 10:03 ΜΜ |
Μαρουδα - Maroyda | 10:03 ΜΜ |
2η Αγ. Βαρβαρας - 2nd Ag. Barbaras | 10:04 ΜΜ |
1η Αγ. Βαρβαρας - 1st Ag. Barbaras | 10:05 ΜΜ |
Φαρος - Faros | 10:06 ΜΜ |
Σκαλακια - Skalakia | 10:07 ΜΜ |
Νταλια - Ntalia | 10:08 ΜΜ |
Κατεχακη - Katexakh | 10:08 ΜΜ |
Γηροκομειο - Ghrokomeio | 10:09 ΜΜ |
Ερυθρος Σταυρος - Erythros Stayros | 10:10 ΜΜ |
Ζερβα - Zerba | 10:11 ΜΜ |
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi | 10:12 ΜΜ |
Υγειονομικο - Ygeionomiko | 10:12 ΜΜ |
Στ. Αμπελοκηποι - St. Ampelokipoi | 10:13 ΜΜ |
Νοσοκομειο Αγ. Σαββας - Nosokomeio Ag. Savvas | 10:14 ΜΜ |
Ικα - Ika | 10:14 ΜΜ |
Ιπποκρατους - Ippokratoys | 10:15 ΜΜ |
Παναθηναια - Panathinεa | 10:16 ΜΜ |
Σονια - Sonia | 10:17 ΜΜ |
Παρκο - Parko | 10:17 ΜΜ |
Πεδιον Αρεως - Pedion Areos | 10:18 ΜΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus - 18 (Χαλανδρι - Στ. Πεδιο Αρεως [Εθν. Αντιστασεωσ] / Chalandri - Pedion Areos [Via Ethn.Antistaseos])
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus για τη διαδρομή 18, Χαλανδρι - Στ. Πεδιο Αρεως [Εθν. Αντιστασεωσ] / Chalandri - Pedion Areos [Via Ethn.Antistaseos], παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Γκινη (Χαλανδρι) - Gkini (Xalandri) σταθμός προς Πεδιον Αρεως - Pedion Areos σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Trolleybus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.