217 - Πειραιας - Αγ. Δημητριος - Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag.Dimitrios - St. Dafni Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Πειραιας - Peiraias
Δευτέρα έως Τετάρτη | Πέμπτη και Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 6:40 ΠΜ |
5:45 ΠΜ | 5:45 ΠΜ | 5:50 ΠΜ | 7:30 ΠΜ |
6:35 ΠΜ | 6:30 ΠΜ | 6:40 ΠΜ | 8:30 ΠΜ |
7:20 ΠΜ | 7:10 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 9:30 ΠΜ |
8:10 ΠΜ | 7:50 ΠΜ | 8:05 ΠΜ | 10:30 ΠΜ |
8:55 ΠΜ | 8:25 ΠΜ | 8:45 ΠΜ | 11:25 ΠΜ |
9:40 ΠΜ | 8:55 ΠΜ | 9:25 ΠΜ | 12:10 ΜΜ |
10:20 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 1:20 ΜΜ |
11:00 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 2:25 ΜΜ |
11:40 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 3:30 ΜΜ |
12:20 ΜΜ | 11:25 ΠΜ | 12:10 ΜΜ | 4:40 ΜΜ |
1:00 ΜΜ | 11:55 ΠΜ | 12:55 ΜΜ | 5:30 ΜΜ |
1:50 ΜΜ | 12:35 ΜΜ | 1:35 ΜΜ | 6:20 ΜΜ |
2:35 ΜΜ | 1:05 ΜΜ | 2:15 ΜΜ | 7:10 ΜΜ |
3:25 ΜΜ | 1:40 ΜΜ | 3:00 ΜΜ | 8:20 ΜΜ |
4:10 ΜΜ | 2:15 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | 9:50 ΜΜ |
5:00 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 4:25 ΜΜ | - |
5:45 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 5:05 ΜΜ | - |
6:25 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 5:45 ΜΜ | - |
7:05 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 6:35 ΜΜ | - |
8:00 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 7:25 ΜΜ | - |
8:55 ΜΜ | 5:35 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | - |
9:55 ΜΜ | 6:20 ΜΜ | 9:05 ΜΜ | - |
10:50 ΜΜ | 7:05 ΜΜ | 9:55 ΜΜ | - |
- | 7:45 ΜΜ | 10:45 ΜΜ | - |
- | 8:25 ΜΜ | - | - |
- | 9:05 ΜΜ | - | - |
- | 9:55 ΜΜ | - | - |
- | 10:45 ΜΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 217 (Πειραιας - Αγ. Δημητριος - Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag.Dimitrios - St. Dafni)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 217, Πειραιας - Αγ. Δημητριος - Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag.Dimitrios - St. Dafni, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Πειραιας - Peiraias σταθμός προς Αγ. Δημητριος (Στ. Δαφνη) - Ag. Dhmhtrios (St. Dafnh) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ. Ενημερώνουμε το πρόγραμμα της 217, από Πειραιώς σε Δάφνης - Υμηττού, καθημερινά τα μεσάνυχτα.