25
25 - Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον - Καματερο (Απο Παλ.Αφετηρια) / St. Ag. Antonios - Ilion - Kamatero (From Pal.Afethria) Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Παλαια Αφετηρια - Palaia Afetiria
Δευτέρα έως Σάββατο | Κυριακή |
---|---|
5:05 ΠΜ | 7:00 ΠΜ |
5:30 ΠΜ | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus - 25 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον - Καματερο (Απο Παλ.Αφετηρια) / St. Ag. Antonios - Ilion - Kamatero (From Pal.Afethria))
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus για τη διαδρομή 25, Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον - Καματερο (Απο Παλ.Αφετηρια) / St. Ag. Antonios - Ilion - Kamatero (From Pal.Afethria), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Παλαια Αφετηρια - Palaia Afetiria σταθμός προς Αφετηρια 25 (Αγιος Αντωνιοσ) - Ag.Antonios σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Trolleybus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.