314Β
314Β - Β* Ν. Βουτζας (2ο Γυμνάσιο) - Παλληνη - Στ. Δουκ. Πλακεντιας (Μεσω Πανοραματοσ) Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Τερμα 314β (Νεος Βουτζασ) | 7:55 ΠΜ |
Αριστειδου | 7:55 ΠΜ |
Αντιγονης | 7:56 ΠΜ |
Λογοθετιδη | 7:58 ΠΜ |
Τερμα 314 (Ραφηνα) | 7:59 ΠΜ |
Ικα Ραφηνας | 8:00 ΠΜ |
Αγ. Βαρβαρα | 8:01 ΠΜ |
Δημοτικο Αναψυκτηριο | 8:03 ΠΜ |
Διασταυρωση Ραφηνας | 8:04 ΠΜ |
Βγενα | 8:05 ΠΜ |
Ναρκισσου | 8:06 ΠΜ |
Βυζαντιου | 8:07 ΠΜ |
Αριωνος | 8:08 ΠΜ |
Καλλιτεχνουπολη | 8:11 ΠΜ |
Νοσοκομειο Ζωων | 8:13 ΠΜ |
Elbisco | 8:16 ΠΜ |
3η Πικερμιου | 8:16 ΠΜ |
2η Πικερμιου | 8:18 ΠΜ |
1η Πικερμιου | 8:19 ΠΜ |
Μπουταρη | 8:20 ΠΜ |
Alma | 8:21 ΠΜ |
Μοναξια | 8:22 ΠΜ |
Πευκο | 8:23 ΠΜ |
Γιαννα | 8:23 ΠΜ |
Φαρμακευτικη | 8:25 ΠΜ |
Κυπρου | 8:26 ΠΜ |
2η Μακεδονιας | 8:27 ΠΜ |
2η Θρακης | 8:28 ΠΜ |
2η Αρχιμηδους | 8:31 ΠΜ |
2η Φιλικης Εταιρειας | 8:32 ΠΜ |
2η Φαρμακη | 8:33 ΠΜ |
Πηλεως (Προς Στ. Δουκ. Πλακεντιασ) | 8:34 ΠΜ |
4η Φιλικης Εταιρειας | 8:35 ΠΜ |
6η Φιλικης Εταιρειας | 8:36 ΠΜ |
2η Ιωνιας | 8:37 ΠΜ |
2η Κυπρου | 8:39 ΠΜ |
Κυπρου | 8:41 ΠΜ |
Μπαρμπαγιαννη | 8:43 ΠΜ |
Πλουταρχου | 8:44 ΠΜ |
1η Νομαρχια | 8:46 ΠΜ |
Μουσικο Γυμνασιο Παλληνης | 8:47 ΠΜ |
Τσιρικου | 8:47 ΠΜ |
Γυμνασιο | 8:48 ΠΜ |
Τηνου | 8:49 ΠΜ |
Γεφυρακι | 8:50 ΠΜ |
Στροφη Παλληνης | 8:50 ΠΜ |
Σινε Παλληνη | 8:51 ΠΜ |
Ασυρματος | 8:52 ΠΜ |
Γεφυρα - Gefyra | 8:54 ΠΜ |
Πυργος - Pyrgos | 8:55 ΠΜ |
1η Γερακα - 1st Geraka | 8:57 ΠΜ |
2η Γερακα - 2nd Geraka | 8:58 ΠΜ |
Παιδ.Χαρα | 8:58 ΠΜ |
Θασου | 8:59 ΠΜ |
Χιου | 9:00 ΠΜ |
Κεφαλληνιας | 9:01 ΠΜ |
Κυκλαδων | 9:03 ΠΜ |
Δαμωνος | 9:03 ΠΜ |
Ηρας | 9:05 ΠΜ |
Κυβελης | 9:05 ΠΜ |
Μπενακη | 9:07 ΠΜ |
Εθνος | 9:07 ΠΜ |
Παπαρηγοπουλου | 9:08 ΠΜ |
Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας) | 9:09 ΠΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 314Β (Β* Ν. Βουτζας (2ο Γυμνάσιο) - Παλληνη - Στ. Δουκ. Πλακεντιας (Μεσω Πανοραματοσ))
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 314Β, Β* Ν. Βουτζας (2ο Γυμνάσιο) - Παλληνη - Στ. Δουκ. Πλακεντιας (Μεσω Πανοραματοσ), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τερμα 314β (Νεος Βουτζασ) σταθμός προς Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.