405A - Σταθμός Κοφίνου - Σκαρίνου - Κάτω Λεύκαρα - Πάνω Λεύκαρα Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 |
---|---|---|
Σταθμός Κοφίνου | 10:30 ΠΜ | 1:00 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου 1 | 10:30 ΠΜ | 1:00 ΜΜ |
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 3η Στάση | 10:32 ΠΜ | 1:02 ΜΜ |
Παλαιός Δρόμος Λευκωσίας - Λεμεσού - 1η Στάση | 10:34 ΠΜ | 1:04 ΜΜ |
Κοιμητήριο Σκαρίνου 1 | 10:36 ΠΜ | 1:06 ΜΜ |
Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης 1 | 10:38 ΠΜ | 1:08 ΜΜ |
Λεωφόρος Αγίου Λουκά | 10:38 ΠΜ | 1:08 ΜΜ |
Πλατεία Κάτω Λευκάρων 1 | 10:43 ΠΜ | 1:13 ΜΜ |
Εκκλησία Αγίου Τιμοθέου 1 | 10:44 ΠΜ | 1:14 ΜΜ |
Λεωφ. Χριστάκη Στεφάνου 1 | 10:45 ΠΜ | 1:15 ΜΜ |
Εκκλησία Τιμίου Σταυρού 1 | 10:46 ΠΜ | 1:16 ΜΜ |
Γυμνάσιο - Λύκειο Λευκάρων 1 | 10:46 ΠΜ | 1:16 ΜΜ |
Πλατεία Λευκάρων 1 | 10:47 ΠΜ | 1:17 ΜΜ |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 405A (Σταθμός Κοφίνου - Σκαρίνου - Κάτω Λεύκαρα - Πάνω Λεύκαρα)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 405A, Σταθμός Κοφίνου - Σκαρίνου - Κάτω Λεύκαρα - Πάνω Λεύκαρα, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Σταθμός Κοφίνου σταθμός προς Πλατεία Λευκάρων 1 σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.