414 - Σταθμός Λάρνακας - Αλεθρικό - Απλάντα - Αναφωτία - Αγγλισίδες - Μενόγια - Σταθμός Κοφίνου Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Κυριακή έως Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας | 9:30 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2 | 9:30 ΠΜ |
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1 | 9:31 ΠΜ |
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας | 9:32 ΠΜ |
Δημοτικός Κήπος 1 | 9:33 ΠΜ |
Δημοτική Βιβλιοθήκη 1 | 9:34 ΠΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Αγίας Λαύρας | 9:35 ΠΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. 1ης Απριλίου | 9:35 ΠΜ |
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 1 | 9:36 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Πυροσβεστική | 9:37 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Αράχοβας | 9:38 ΠΜ |
Αρχή Ηλεκτρισμού 2 | 9:39 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου Και Δέσποινας Παττίχη - Καλύμνου | 9:40 ΠΜ |
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 1 | 9:43 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Κασταλίας | 9:44 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Λαρίσης | 9:45 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 1 | 9:47 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 1 | 9:49 ΠΜ |
Κλαυδιά - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 1 | 9:53 ΠΜ |
1η Στάση Κλαυδιά | 9:56 ΠΜ |
2η Στάση Κλαυδιά | 9:57 ΠΜ |
3η Στάση Κλαυδιά | 9:57 ΠΜ |
4η Στάση Κλαυδιά | 9:57 ΠΜ |
5η Στάση Κλαυδιά | 9:58 ΠΜ |
6η Στάση Κλαυδιά | 9:58 ΠΜ |
Κλαυδιά - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 2 | 10:02 ΠΜ |
Δρόμος Κλαυδιά - Αλεθρικό - 1η Στάση | 10:04 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Αγ. Γεωργίου Ξωρινού 1 | 10:06 ΠΜ |
Πιζαβού - Ιωάννου Γεωργίου | 10:07 ΠΜ |
Iωάννου Γεωργίου - Αγίου Γεωργίου Ξωρινού | 10:08 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 1 | 10:08 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 1 | 10:09 ΠΜ |
Λεωφ. Ειρήνης 1 | 10:10 ΠΜ |
Λεωφ. Φιλίας - Χρυσανθέμων | 10:11 ΠΜ |
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Ολύμπου 1 | 10:12 ΠΜ |
Δρόμος Αλεθρικό - Αναφωτία - 1η Στάση | 10:13 ΠΜ |
Στρατόπεδο Απλάντας 1 | 10:16 ΠΜ |
Μιχαλάκη Παρίδη - 7η Στάση | 10:17 ΠΜ |
Μιχαλάκη Παρίδη - 6η Στάση | 10:18 ΠΜ |
Εκκλησία Αγιου Δημητρίου 1 | 10:19 ΠΜ |
Εκκλησία Αγίας Μαρίνας 1 | 10:19 ΠΜ |
Λεωφ. Τάσου Κωνσταντίνου - 1η Στάση | 10:20 ΠΜ |
Εκκλησία Αγίας Μαρίνας 2 | 10:20 ΠΜ |
Εκκλησία Αγιου Δημητρίου 2 | 10:21 ΠΜ |
Λεωφ. Τάσου Κωνσταντίνου - 2η Στάση | 10:21 ΠΜ |
Λεωφ. Τάσου Κωνσταντίνου - 4η Στάση | 10:22 ΠΜ |
Δημοτικό Σχολείο Αγγλισίδων 2 | 10:24 ΠΜ |
Νηπιαγωγείο Αγγλισίδων 2 | 10:25 ΠΜ |
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ | 10:25 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου | 10:26 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ζαλόγγου | 10:26 ΠΜ |
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 1η Στάση | 10:28 ΠΜ |
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου 1 | 10:32 ΠΜ |
Σταθμός Κοφίνου | 10:33 ΠΜ |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 414 (Σταθμός Λάρνακας - Αλεθρικό - Απλάντα - Αναφωτία - Αγγλισίδες - Μενόγια - Σταθμός Κοφίνου)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 414, Σταθμός Λάρνακας - Αλεθρικό - Απλάντα - Αναφωτία - Αγγλισίδες - Μενόγια - Σταθμός Κοφίνου, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας σταθμός προς Σταθμός Κοφίνου σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.