415 - Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου - Αβδελλερό - Αθιένου Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
Καθημερινές | Κυριακή και Σάββατο |
---|---|
7:45 ΠΜ | 9:00 ΠΜ |
11:00 ΠΜ | 12:00 ΜΜ |
1:30 ΜΜ | 2:00 ΜΜ |
3:20 ΜΜ | - |
6:15 ΜΜ | - |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 415 (Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου - Αβδελλερό - Αθιένου)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 415, Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου - Αβδελλερό - Αθιένου, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας σταθμός προς Εκκλησία Παναγίας Χρυσελεούσας σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.