446 - Περβόλια - Κίτι - Τερσεφάνου - Δρομολοξιά - Αεροδρόμιο - Μακένζυ - Σταθμός Λάρνακας Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Λεωφόρος Περιβολιών - Πρωτομαγιάς 1
Παρασκευή | Σάββατο | Πέμπτη |
---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 2:00 ΠΜ |
2:00 ΠΜ | - | - |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 446 (Περβόλια - Κίτι - Τερσεφάνου - Δρομολοξιά - Αεροδρόμιο - Μακένζυ - Σταθμός Λάρνακας)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 446, Περβόλια - Κίτι - Τερσεφάνου - Δρομολοξιά - Αεροδρόμιο - Μακένζυ - Σταθμός Λάρνακας, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Λεωφόρος Περιβολιών - Πρωτομαγιάς 1 σταθμός προς Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.