447 - Ανω Βριλησσια - Χαλανδρι Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Τερμα 447 (Πλ. 25ης Μαρτιου)
Καθημερινές | Τρίτη | Πέμπτη | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:20 ΜΜ | 5:00 ΠΜ | 7:40 ΠΜ |
5:30 ΠΜ | 5:30 ΠΜ | 5:55 ΜΜ | 5:30 ΠΜ | 8:15 ΠΜ |
5:55 ΠΜ | 6:00 ΠΜ | 6:30 ΜΜ | 6:00 ΠΜ | 8:45 ΠΜ |
6:20 ΠΜ | 6:25 ΠΜ | 7:05 ΜΜ | 6:25 ΠΜ | 9:20 ΠΜ |
6:45 ΠΜ | 6:55 ΠΜ | 7:40 ΜΜ | 6:55 ΠΜ | 9:55 ΠΜ |
7:10 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 8:20 ΜΜ | 7:25 ΠΜ | 10:30 ΠΜ |
7:35 ΠΜ | 7:55 ΠΜ | 8:55 ΜΜ | 7:55 ΠΜ | 11:15 ΠΜ |
8:00 ΠΜ | 8:25 ΠΜ | 9:35 ΜΜ | 8:30 ΠΜ | 11:50 ΠΜ |
8:25 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 10:15 ΜΜ | 9:00 ΠΜ | 12:20 ΜΜ |
8:55 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 10:50 ΜΜ | 9:35 ΠΜ | 12:55 ΜΜ |
9:25 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 11:30 ΜΜ | 10:05 ΠΜ | 1:25 ΜΜ |
10:00 ΠΜ | 9:55 ΠΜ | - | 10:35 ΠΜ | 2:00 ΜΜ |
10:30 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | - | 11:00 ΠΜ | 2:30 ΜΜ |
10:55 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | - | 11:35 ΠΜ | 3:05 ΜΜ |
11:25 ΠΜ | 11:00 ΠΜ | - | 12:15 ΜΜ | 3:35 ΜΜ |
11:55 ΠΜ | 11:25 ΠΜ | - | 12:50 ΜΜ | 4:10 ΜΜ |
12:20 ΜΜ | 11:50 ΠΜ | - | 1:30 ΜΜ | 4:45 ΜΜ |
12:50 ΜΜ | 12:10 ΜΜ | - | 2:10 ΜΜ | 5:20 ΜΜ |
1:20 ΜΜ | 12:35 ΜΜ | - | 2:45 ΜΜ | 5:55 ΜΜ |
1:55 ΜΜ | 1:00 ΜΜ | - | 3:25 ΜΜ | 6:30 ΜΜ |
2:25 ΜΜ | 1:20 ΜΜ | - | 4:00 ΜΜ | 7:05 ΜΜ |
2:50 ΜΜ | 1:45 ΜΜ | - | 4:35 ΜΜ | 7:50 ΜΜ |
3:20 ΜΜ | 2:10 ΜΜ | - | 5:10 ΜΜ | 8:35 ΜΜ |
3:45 ΜΜ | 2:30 ΜΜ | - | 5:45 ΜΜ | 9:20 ΜΜ |
4:15 ΜΜ | 2:55 ΜΜ | - | 6:15 ΜΜ | 9:55 ΜΜ |
4:45 ΜΜ | 3:20 ΜΜ | - | 6:45 ΜΜ | 10:30 ΜΜ |
5:20 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | - | 7:15 ΜΜ | - |
5:55 ΜΜ | 4:05 ΜΜ | - | 7:50 ΜΜ | - |
6:30 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | - | 8:25 ΜΜ | - |
7:05 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | - | 9:00 ΜΜ | - |
7:40 ΜΜ | 5:20 ΜΜ | - | 9:35 ΜΜ | - |
8:20 ΜΜ | 5:45 ΜΜ | - | 10:15 ΜΜ | - |
8:55 ΜΜ | 6:10 ΜΜ | - | 10:55 ΜΜ | - |
9:35 ΜΜ | 6:40 ΜΜ | - | 11:30 ΜΜ | - |
10:15 ΜΜ | 7:10 ΜΜ | - | - | - |
10:50 ΜΜ | 7:40 ΜΜ | - | - | - |
11:30 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | - | - | - |
- | 8:50 ΜΜ | - | - | - |
- | 9:25 ΜΜ | - | - | - |
- | 10:00 ΜΜ | - | - | - |
- | 10:30 ΜΜ | - | - | - |
- | 11:00 ΜΜ | - | - | - |
- | 11:30 ΜΜ | - | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 447 (Ανω Βριλησσια - Χαλανδρι)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 447, Ανω Βριλησσια - Χαλανδρι, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τερμα 447 (Πλ. 25ης Μαρτιου) σταθμός προς Αφετηρια 447 (Χαλανδρι) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
447 Προγράμματα εναλλακτικών οδηγιών
- 447 Πρόγραμμα - Χαλανδρι - Ανω Βριλησσια (Εναλλακτικη Λογω έργων και Λαϊκης Καθε Πεμπτη)
- 447 Πρόγραμμα - Ανω Βριλησσια - Χαλανδρι (Εναλλακτικη Λογω Λαϊκης Καθε Πεμπτη)
- 447 Πρόγραμμα - Χαλανδρι - Ανω Βριλησσια
- 447 Πρόγραμμα - Χαλανδρι - Ανω Βριλησσια (Εναλλακτικη Λογω Λαϊκης Καθε Πεμπτη)
- 447 Πρόγραμμα - Χαλανδρι - Ανω Βριλησσια (Προσωρινή Λόγω έργων)