448 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Σταθμός Κοφίνου | 8:00 ΜΜ |
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου | 8:00 ΜΜ |
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 2η Στάση | 8:04 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Κυριάκου Μάτση | 8:06 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Τάσου Ισαάκ | 8:06 ΜΜ |
Ποσειδώνιο 2 | 8:08 ΜΜ |
Δρόμος Αγγλισίδες - Αλεθρικό - 2η Στάση | 8:11 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Φιλιάς 2 | 8:13 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 2 | 8:14 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 2 | 8:14 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Κρήτης | 8:25 ΜΜ |
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 2 | 8:26 ΜΜ |
Λεωφ. Γ. Χριστοδουλίδη - Δάφνιδος | 8:28 ΜΜ |
Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας 2 | 8:29 ΜΜ |
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου 2 | 8:30 ΜΜ |
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Εκκλησία Αγ. Γεωργίου 2 | 8:31 ΜΜ |
Πυροσβεστική 2 | 8:32 ΜΜ |
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 2 | 8:33 ΜΜ |
Παγκύπριο Λύκειο | 8:36 ΜΜ |
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 2 | 8:37 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1 | 8:37 ΜΜ |
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας | 8:38 ΜΜ |
Βιομηχανική Περιοχή Α2 | 8:21 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 2 | 8:22 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 2 | 8:23 ΜΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Χριστ. Ιακωβίδου | 8:33 ΜΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Θεσσαλονίκης | 8:34 ΜΜ |
Δημοτική Βιβλιοθήκη 2 | 8:34 ΜΜ |
Δημοτικός Κήπος 2 | 8:35 ΜΜ |
Πρόγραμμα Πέμπτη και Παρασκευή
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Σταθμός Κοφίνου | 1:03 ΠΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. 1ης Απριλίου | 12:34 ΠΜ |
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας | 12:30 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2 | 12:30 ΠΜ |
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1 | 12:30 ΠΜ |
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας | 12:31 ΠΜ |
Δημοτικός Κήπος 1 | 12:32 ΠΜ |
Δημοτική Βιβλιοθήκη 1 | 12:33 ΠΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Αγίας Λαύρας | 12:33 ΠΜ |
Αρχή Ηλεκτρισμού 2 | 12:36 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου Και Δέσποινας Παττίχη - Καλύμνου | 12:37 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Κασταλίας | 12:40 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Λαρίσης | 12:41 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 1 | 12:42 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 1 | 12:43 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 1 | 12:49 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 1 | 12:50 ΠΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Φιλιάς 1 | 12:51 ΠΜ |
Δρόμος Αγγλισίδες - Αλεθρικό - 1η Στάση | 12:52 ΠΜ |
Ποσειδώνιο 1 | 12:55 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Πετράκη Κυπριανού | 12:56 ΠΜ |
Κοινοτικό Συμβούλιο Αγγλισίδων | 12:56 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου | 12:57 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ζαλόγγου | 12:57 ΠΜ |
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 1η Στάση | 12:59 ΠΜ |
Λεωφ. Γ. Γρίβα Διγενή - Λεωφ. Κων. Παλαιολόγου 1 | 12:34 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Πυροσβεστική | 12:35 ΠΜ |
Λεωφ. Νίκου & Δέσποινας Παττίχη - Αράχοβας | 12:35 ΠΜ |
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 1 | 12:39 ΠΜ |
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου 1 | 1:02 ΠΜ |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 448 (Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 448, Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Σταθμός Κοφίνου σταθμός προς Δημοτικός Κήπος 2 σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.