6
6 - Ιπποκρατους - Κοσμας Αιτωλος - Ν. Φιλαδελφεια / Ippokratous - Kosmas Aitolos - N. Filadelfeia Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Αφετηρια 6 (Πλ.Λαυριου) - Pl. Layrioy
Καθημερινές | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|
5:40 ΠΜ | 5:40 ΠΜ | 6:10 ΠΜ |
6:05 ΠΜ | 6:10 ΠΜ | 6:50 ΠΜ |
6:25 ΠΜ | 6:40 ΠΜ | 7:30 ΠΜ |
6:40 ΠΜ | 7:05 ΠΜ | 8:15 ΠΜ |
6:55 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 8:50 ΠΜ |
7:10 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 9:25 ΠΜ |
7:25 ΠΜ | 8:25 ΠΜ | 9:50 ΠΜ |
7:40 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 10:15 ΠΜ |
7:55 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 10:40 ΠΜ |
8:10 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 11:00 ΠΜ |
8:30 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 11:30 ΠΜ |
8:45 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 11:55 ΠΜ |
9:00 ΠΜ | 10:30 ΠΜ | 12:25 ΜΜ |
9:15 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 12:55 ΜΜ |
9:30 ΠΜ | 11:10 ΠΜ | 1:25 ΜΜ |
9:50 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 1:55 ΜΜ |
10:05 ΠΜ | 11:45 ΠΜ | 2:25 ΜΜ |
10:25 ΠΜ | 12:05 ΜΜ | 2:55 ΜΜ |
10:45 ΠΜ | 12:25 ΜΜ | 3:25 ΜΜ |
11:00 ΠΜ | 12:40 ΜΜ | 3:55 ΜΜ |
11:15 ΠΜ | 12:55 ΜΜ | 4:25 ΜΜ |
11:35 ΠΜ | 1:10 ΜΜ | 4:55 ΜΜ |
11:50 ΠΜ | 1:25 ΜΜ | 5:25 ΜΜ |
12:05 ΜΜ | 1:45 ΜΜ | 5:45 ΜΜ |
12:20 ΜΜ | 2:05 ΜΜ | 6:15 ΜΜ |
12:35 ΜΜ | 2:20 ΜΜ | 6:50 ΜΜ |
12:50 ΜΜ | 2:35 ΜΜ | 7:20 ΜΜ |
1:05 ΜΜ | 2:50 ΜΜ | 7:45 ΜΜ |
1:25 ΜΜ | 3:05 ΜΜ | 8:15 ΜΜ |
1:40 ΜΜ | 3:25 ΜΜ | 8:45 ΜΜ |
1:55 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 9:15 ΜΜ |
2:15 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 9:45 ΜΜ |
2:30 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 10:15 ΜΜ |
2:45 ΜΜ | 4:40 ΜΜ | 10:40 ΜΜ |
3:00 ΜΜ | 5:05 ΜΜ | 11:05 ΜΜ |
3:15 ΜΜ | 5:25 ΜΜ | 11:35 ΜΜ |
3:30 ΜΜ | 5:40 ΜΜ | 12:00 ΠΜ |
3:45 ΜΜ | 6:00 ΜΜ | - |
4:00 ΜΜ | 6:20 ΜΜ | - |
4:10 ΜΜ | 6:40 ΜΜ | - |
4:25 ΜΜ | 7:05 ΜΜ | - |
4:35 ΜΜ | 7:30 ΜΜ | - |
4:50 ΜΜ | 7:50 ΜΜ | - |
5:05 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | - |
5:20 ΜΜ | 8:40 ΜΜ | - |
5:40 ΜΜ | 9:10 ΜΜ | - |
6:05 ΜΜ | 9:45 ΜΜ | - |
6:25 ΜΜ | 10:15 ΜΜ | - |
6:45 ΜΜ | 10:40 ΜΜ | - |
7:05 ΜΜ | 11:10 ΜΜ | - |
7:25 ΜΜ | 11:35 ΜΜ | - |
7:40 ΜΜ | 12:00 ΠΜ | - |
7:55 ΜΜ | - | - |
8:15 ΜΜ | - | - |
8:40 ΜΜ | - | - |
9:05 ΜΜ | - | - |
9:30 ΜΜ | - | - |
9:50 ΜΜ | - | - |
10:15 ΜΜ | - | - |
10:40 ΜΜ | - | - |
11:10 ΜΜ | - | - |
11:35 ΜΜ | - | - |
12:00 ΠΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus - 6 (Ιπποκρατους - Κοσμας Αιτωλος - Ν. Φιλαδελφεια / Ippokratous - Kosmas Aitolos - N. Filadelfeia)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Trolleybus για τη διαδρομή 6, Ιπποκρατους - Κοσμας Αιτωλος - Ν. Φιλαδελφεια / Ippokratous - Kosmas Aitolos - N. Filadelfeia, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια 6 (Πλ.Λαυριου) - Pl. Layrioy σταθμός προς Τερμα 6 (Νεα Φιλαδελφεια) - Nea Filadelfia σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Trolleybus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.