6 - Πλατεία Λαού - Ομορφοχώρι Πρόγραμμα
Αναχώρηση από 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο)
Καθημερινές | Κυριακή και Σάββατο |
---|---|
7:10 ΠΜ | 8:10 ΠΜ |
8:15 ΠΜ | 11:30 ΠΜ |
10:30 ΠΜ | 1:10 ΜΜ |
12:30 ΜΜ | 5:30 ΜΜ |
2:30 ΜΜ | 8:45 ΜΜ |
5:10 ΜΜ | - |
7:15 ΜΜ | - |
8:30 ΜΜ | - |
10:15 ΜΜ | - |
Πρόγραμμα ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Bus - 6 (Πλατεία Λαού - Ομορφοχώρι)
Το πρόγραμμα ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Bus για τη διαδρομή 6, Πλατεία Λαού - Ομορφοχώρι, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο) σταθμός προς Συνοικισμός σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ. Ενημερώνουμε το πρόγραμμα της 6, από 0112-Ωδείο (Προς Κέντρο) σε Συνοικισμός, καθημερινά τα μεσάνυχτα.