608
Πρόγραμμα γραμμής 608
Πρόγραμμα Κυριακή έως Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Αφετηρια 608 (Γαλατσι) - Galatsi | 12:00 ΠΜ |
Αγ. Ειρηνη - Ag. Eirhnh | 12:01 ΠΜ |
Χριστιανουπολεως - Xristianoypoleos | 12:02 ΠΜ |
Πυθιας - Pythias | 12:03 ΠΜ |
Εσπεριδων - Esperidon | 12:04 ΠΜ |
Μαυρογενους - Mayrogenoys | 12:06 ΠΜ |
Παλ.Τερμα - Pal. Terma | 12:07 ΠΜ |
Συκια - Sykia | 12:08 ΠΜ |
Λιναρα - Linara | 12:10 ΠΜ |
Βορειος Πολος - Boreios Polos | 12:11 ΠΜ |
Χατζηδακη - Xatzhdakh | 12:12 ΠΜ |
Κωστης Παλαμας - Kosths Palamas | 12:14 ΠΜ |
Κλωναριδου - Klonaridoy | 12:16 ΠΜ |
Αγ. Λουκας - Ag.Loykas | 12:17 ΠΜ |
Πλατεια Κολιατσου - Plateia Koliatsoy | 12:18 ΠΜ |
Αννα & Μαρια Καλουτα / Anna & Maria Kaloyta | 12:19 ΠΜ |
Λυσσιατρειο - Lyssiatreio | 12:20 ΠΜ |
Καλιφρονα - Kallifrona | 12:21 ΠΜ |
Πλ. Αμερικης - Pl. Amerikhs | 12:22 ΠΜ |
Κεφαλληνιας - Kefallhnias | 12:23 ΠΜ |
Αγγελοπουλου - Aggelopoyloy | 12:24 ΠΜ |
Οτε Πεδιου Αρεως - Ote Pedioy Areos | 12:25 ΠΜ |
Πολυτεχνειο - Polytexneio | 12:26 ΠΜ |
Πλ. Κανιγγος - Pl. Kaniggos | 12:28 ΠΜ |
Ζωοδ. Πηγη - Zood. Phgh | 12:29 ΠΜ |
Ακαδημιας - Akadhmias | 12:30 ΠΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 608 (Γαλατσι - Ακαδημια - Νεκρ. Ζωγραφου [Εως Ακαδημια] / Galatsi - Akadimia - Nekr. Zografou [To Akadimia])
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 608, Γαλατσι - Ακαδημια - Νεκρ. Ζωγραφου [Εως Ακαδημια] / Galatsi - Akadimia - Nekr. Zografou [To Akadimia], παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια 608 (Γαλατσι) - Galatsi σταθμός προς Ακαδημιας - Akadhmias σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
608 Προγράμματα εναλλακτικών οδηγιών
- 608 Πρόγραμμα - Γαλατσι - Ακαδημια - Νεκρ. Ζωγραφου [Εως Σταση Χατζηδακη] / Galatsi - Akadimia - Nekr. Zografoy [To Xatzidaki]
- 608 Πρόγραμμα - Νεκρ. Ζωγραφου - Ακαδημια - Γαλατσι [Εως Σταση Ακριτα] / Nekr. Zografou - Akadimia - Galatsi [To Akrita]
- 608 Πρόγραμμα - Νεκρ. Ζωγραφου - Ακαδημια - Γαλατσι / Nekr. Zografou - Akadimia - Galatsi
- 608 Πρόγραμμα - Νεκρ. Ζωγραφου - Ακαδημια - Γαλατσι [Απο Σταση Χατζηδακη] / Nekr. Zografou - Akadimia - Galatsi [From Xatzidaki]
- 608 Πρόγραμμα - Γαλατσι - Ακαδημια - Νεκρ. Ζωγραφου / Galatsi - Akadimia - Nekr. Zografou