622
622 - Ανω Γαλατσι - Γουδη Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Τερμα 622 (Ανω Γαλατσι)
Καθημερινές | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|
5:15 ΠΜ | 5:15 ΠΜ | 5:55 ΠΜ |
5:35 ΠΜ | 5:55 ΠΜ | 6:50 ΠΜ |
5:55 ΠΜ | 6:35 ΠΜ | 7:40 ΠΜ |
6:15 ΠΜ | 7:15 ΠΜ | 8:35 ΠΜ |
6:35 ΠΜ | 7:55 ΠΜ | 9:20 ΠΜ |
6:55 ΠΜ | 8:35 ΠΜ | 9:55 ΠΜ |
7:15 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 10:40 ΠΜ |
7:35 ΠΜ | 9:45 ΠΜ | 11:10 ΠΜ |
8:00 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 11:50 ΠΜ |
8:25 ΠΜ | 10:45 ΠΜ | 12:30 ΜΜ |
8:50 ΠΜ | 11:20 ΠΜ | 1:05 ΜΜ |
9:15 ΠΜ | 11:50 ΠΜ | 1:45 ΜΜ |
9:40 ΠΜ | 12:20 ΜΜ | 2:20 ΜΜ |
10:10 ΠΜ | 12:50 ΜΜ | 2:55 ΜΜ |
10:40 ΠΜ | 1:25 ΜΜ | 3:35 ΜΜ |
11:05 ΠΜ | 1:55 ΜΜ | 4:15 ΜΜ |
11:35 ΠΜ | 2:25 ΜΜ | 4:55 ΜΜ |
12:05 ΜΜ | 2:55 ΜΜ | 5:25 ΜΜ |
12:35 ΜΜ | 3:30 ΜΜ | 6:00 ΜΜ |
1:05 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 6:35 ΜΜ |
1:30 ΜΜ | 4:25 ΜΜ | 7:05 ΜΜ |
2:00 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 7:35 ΜΜ |
2:25 ΜΜ | 5:25 ΜΜ | 8:10 ΜΜ |
2:50 ΜΜ | 5:55 ΜΜ | 8:45 ΜΜ |
3:15 ΜΜ | 6:25 ΜΜ | 9:25 ΜΜ |
3:40 ΜΜ | 6:50 ΜΜ | 10:00 ΜΜ |
4:10 ΜΜ | 7:20 ΜΜ | 10:40 ΜΜ |
4:35 ΜΜ | 7:50 ΜΜ | 11:30 ΜΜ |
5:00 ΜΜ | 8:20 ΜΜ | - |
5:30 ΜΜ | 8:55 ΜΜ | - |
6:00 ΜΜ | 9:30 ΜΜ | - |
6:25 ΜΜ | 10:00 ΜΜ | - |
6:55 ΜΜ | 10:40 ΜΜ | - |
7:25 ΜΜ | 11:30 ΜΜ | - |
7:55 ΜΜ | - | - |
8:25 ΜΜ | - | - |
8:55 ΜΜ | - | - |
9:30 ΜΜ | - | - |
10:10 ΜΜ | - | - |
10:50 ΜΜ | - | - |
11:30 ΜΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 622 (Ανω Γαλατσι - Γουδη)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 622, Ανω Γαλατσι - Γουδη, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τερμα 622 (Ανω Γαλατσι) σταθμός προς Αφετηρια 622/815/032 (Γουδη) - Goydh σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.