747
Πρόγραμμα γραμμής 747
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 |
---|---|---|---|
Κ. Παλαμα | 6:15 ΠΜ | 7:01 ΠΜ | 2:50 ΜΜ |
Γεφυρακι | 6:16 ΠΜ | 7:01 ΠΜ | 2:51 ΜΜ |
Καμινιωτη | 6:17 ΠΜ | 7:02 ΠΜ | 2:52 ΜΜ |
Κρητης | 6:17 ΠΜ | 7:03 ΠΜ | 2:52 ΜΜ |
Αναπαυσεως | 6:18 ΠΜ | 7:04 ΠΜ | 2:53 ΜΜ |
1η Περιφερειακη | 6:21 ΠΜ | 7:08 ΠΜ | 2:56 ΜΜ |
Σχολεια | 6:22 ΠΜ | 7:09 ΠΜ | 2:57 ΜΜ |
Ελαιων | 6:27 ΠΜ | 7:16 ΠΜ | 3:04 ΜΜ |
Ιδομενεως | 6:29 ΠΜ | 7:18 ΠΜ | 3:06 ΜΜ |
Φυστικιες | 6:30 ΠΜ | 7:19 ΠΜ | 3:07 ΜΜ |
Νεκροταφειο | 6:31 ΠΜ | 7:21 ΠΜ | 3:09 ΜΜ |
Φουρνος | 6:31 ΠΜ | 7:22 ΠΜ | 3:10 ΜΜ |
Προνοια | 6:32 ΠΜ | 7:22 ΠΜ | 3:10 ΜΜ |
Τερμα Α11,Β11,747 (Πετρουπολη) - Petroupoli | 6:15 ΠΜ | 7:00 ΠΜ | 2:50 ΜΜ |
3η Περιφερειακη | 6:18 ΠΜ | 7:04 ΠΜ | 2:53 ΜΜ |
Αμαξοστασιο | 6:20 ΠΜ | 7:06 ΠΜ | 2:55 ΜΜ |
2η Περιφερειακη | 6:20 ΠΜ | 7:07 ΠΜ | 2:56 ΜΜ |
1η Κλεισουρας | 6:22 ΠΜ | 7:09 ΠΜ | 2:58 ΜΜ |
2η Κλεισουρας | 6:23 ΠΜ | 7:10 ΠΜ | 2:58 ΜΜ |
Αγ. Γλυκεριας | 6:23 ΠΜ | 7:11 ΠΜ | 2:59 ΜΜ |
Δαβακη | 6:24 ΠΜ | 7:12 ΠΜ | 3:00 ΜΜ |
Μακεδονιας | 6:24 ΠΜ | 7:12 ΠΜ | 3:00 ΜΜ |
Γυμνασιο | 6:25 ΠΜ | 7:13 ΠΜ | 3:01 ΜΜ |
Γοργοποταμου | 6:25 ΠΜ | 7:14 ΠΜ | 3:02 ΜΜ |
Δερβενακιων | 6:26 ΠΜ | 7:15 ΠΜ | 3:03 ΜΜ |
Μανακη | 6:28 ΠΜ | 7:17 ΠΜ | 3:05 ΜΜ |
Πολυτεκνων | 6:28 ΠΜ | 7:18 ΠΜ | 3:06 ΜΜ |
Μετρο Ανθουπολη | 6:33 ΠΜ | 7:23 ΠΜ | 3:11 ΜΜ |
Φουρνος | 6:34 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 3:13 ΜΜ |
Νεκροταφειο | 6:35 ΠΜ | 7:26 ΠΜ | 3:14 ΜΜ |
Φυστικιες | 6:36 ΠΜ | 7:28 ΠΜ | 3:16 ΜΜ |
Πολυτεκνων | 6:37 ΠΜ | 7:29 ΠΜ | 3:17 ΜΜ |
Πρωτεσιλαου | 6:38 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 3:18 ΜΜ |
Εκτορος | 6:39 ΠΜ | 7:31 ΠΜ | 3:19 ΜΜ |
Ελαιων | 6:39 ΠΜ | 7:32 ΠΜ | 3:20 ΜΜ |
Δερβενακιων | 6:40 ΠΜ | 7:33 ΠΜ | 3:21 ΜΜ |
Γοργοποταμου | 6:41 ΠΜ | 7:34 ΠΜ | 3:22 ΜΜ |
Γυμνασιο | 6:42 ΠΜ | 7:35 ΠΜ | 3:23 ΜΜ |
Ελαιων | 6:42 ΠΜ | 7:35 ΠΜ | 3:23 ΜΜ |
Αργυροκαστρου | 6:42 ΠΜ | 7:35 ΠΜ | 3:24 ΜΜ |
Πινδου | 6:43 ΠΜ | 7:36 ΠΜ | 3:24 ΜΜ |
Παλ. Τερμα | 6:44 ΠΜ | 7:37 ΠΜ | 3:25 ΜΜ |
Αλσος | 6:44 ΠΜ | 7:38 ΠΜ | 3:26 ΜΜ |
Σχολεια | 6:45 ΠΜ | 7:39 ΠΜ | 3:27 ΜΜ |
1η Περιφερειακη | 6:45 ΠΜ | 7:39 ΠΜ | 3:27 ΜΜ |
2η Περιφερειακη | 6:46 ΠΜ | 7:40 ΠΜ | 3:28 ΜΜ |
Αμαξοστασιο (Προς Πετρουπολη) | 6:46 ΠΜ | 7:41 ΠΜ | 3:29 ΜΜ |
3η Περιφερειακη | 6:48 ΠΜ | 7:43 ΠΜ | 3:31 ΜΜ |
2η Μανιακιου | 6:48 ΠΜ | 7:43 ΠΜ | 3:31 ΜΜ |
Προφ. Ηλιας | 6:48 ΠΜ | 7:44 ΠΜ | 3:32 ΜΜ |
Κ. Παλαμα | 6:49 ΠΜ | 7:44 ΠΜ | 3:32 ΜΜ |
Παλ.Τερμα | 6:49 ΠΜ | 7:45 ΠΜ | 3:33 ΜΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 747 (Πετρουπολη - Πανοραμα - Στ. Ανθουπολη (Διελευση Απο Αμαξοστασιο Δημου Πετρουπολησ))
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 747, Πετρουπολη - Πανοραμα - Στ. Ανθουπολη (Διελευση Απο Αμαξοστασιο Δημου Πετρουπολησ), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Κ. Παλαμα σταθμός προς Παλ.Τερμα σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.