816
816 - Ταυρος - Αγ. Δημητριος Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 |
---|---|---|
Αφετηρια 816 (Ταυροσ) - Tayros | 7:15 ΠΜ | 3:35 ΜΜ |
Θρακης - Thrakhs | 7:16 ΠΜ | 3:36 ΜΜ |
Λαμπριδη - Lampridh | 7:17 ΠΜ | 3:37 ΜΜ |
Πλ. Κυπρου - Pl. Kyproy | 7:19 ΠΜ | 3:39 ΜΜ |
Πλ. Δαβακη - Pl. Dabakh | 7:20 ΠΜ | 3:40 ΜΜ |
Δεη - Deh | 7:21 ΠΜ | 3:41 ΜΜ |
Ικα - Ika | 7:22 ΠΜ | 3:42 ΜΜ |
Στροφη Ν. Σμυρνης - Strofh N. Smyrnhs | 7:23 ΠΜ | 3:43 ΜΜ |
Δημαρχειο - Dhmarxeio | 7:24 ΠΜ | 3:44 ΜΜ |
Ομηρου - Omhroy | 7:25 ΠΜ | 3:45 ΜΜ |
Μεγ. Αλεξανδρου - Meg. Alexandroy | 7:25 ΠΜ | 3:45 ΜΜ |
Περιμενη - Perimenh | 7:26 ΠΜ | 3:46 ΜΜ |
Αγ. Παρασκευη - Ag. Paraskeyh | 7:27 ΠΜ | 3:47 ΜΜ |
Μυκαλης - Mykalhs | 7:28 ΠΜ | 3:48 ΜΜ |
Παλ. Τερμα - Pal. Terma | 7:29 ΠΜ | 3:49 ΜΜ |
Σταδιου - Stadioy | 7:30 ΠΜ | 3:50 ΜΜ |
Ευξεινου Ποντου - Eyxeinoy Pontoy | 7:30 ΠΜ | 3:50 ΜΜ |
Νεκρ. Ν. Σμυρνης - Nekr. N. Smyrnhs | 7:31 ΠΜ | 3:51 ΜΜ |
Νεκρ. Φαληρου - Nekr. Falhroy | 7:31 ΠΜ | 3:51 ΜΜ |
Νεκρ. Καλλιθεας - Nekr. Kallitheas | 7:32 ΠΜ | 3:52 ΜΜ |
Στροφη Ασυρματου - Strofh Asyrmatoy | 7:33 ΠΜ | 3:53 ΜΜ |
Πυλη Ασυρματου - Pylh Asyrmatoy | 7:33 ΠΜ | 3:53 ΜΜ |
3η Ασυρματου - 3rd Asyrmatoy | 7:34 ΠΜ | 3:54 ΜΜ |
4η Ασυρματου - 4th Asyrmatoy | 7:35 ΠΜ | 3:55 ΜΜ |
Βεργινα - Bergina | 7:36 ΠΜ | 3:56 ΜΜ |
Γεφυρακι - Gefyraki | 7:37 ΠΜ | 3:57 ΜΜ |
Πλ. Ελ. Βενιζελου - Pl. El. Benizeloy | 7:38 ΠΜ | 3:58 ΜΜ |
Απ.Παυλου - Apostoloy Payloy | 7:39 ΠΜ | 3:59 ΜΜ |
25ης Μαρτιου - 25th Martioy | 7:39 ΠΜ | 3:59 ΜΜ |
4η Παπαγου - 4th Papagoy | 7:40 ΠΜ | 4:00 ΜΜ |
3η Παπαγου - 3rd Papagoy | 7:41 ΠΜ | 4:01 ΜΜ |
2η Παπαγου - 2nd Papagoy | 7:42 ΠΜ | 4:02 ΜΜ |
Παναγιτσα - Panagitsa | 7:43 ΠΜ | 4:03 ΜΜ |
Αστερας - Asteras | 7:43 ΠΜ | 4:03 ΜΜ |
Αντιοπης - Antiophs | 7:44 ΠΜ | 4:04 ΜΜ |
Στ.Δαφνησ (Αφετ.201) | 7:45 ΠΜ | 4:05 ΜΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 816 (Ταυρος - Αγ. Δημητριος)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 816, Ταυρος - Αγ. Δημητριος, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια 816 (Ταυροσ) - Tayros σταθμός προς Στ.Δαφνησ (Αφετ.201) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.