818
Πρόγραμμα γραμμής 818
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Σχολειο | 4:40 ΠΜ |
1η Ανω Περαματος | 4:40 ΠΜ |
2η Ανω Περαματος | 4:41 ΠΜ |
Αριστοφανους | 4:41 ΠΜ |
3η Ανω Περαματος | 4:41 ΠΜ |
4η Ανω Περαματος | 4:42 ΠΜ |
Ρηγα Φεραιου | 4:42 ΠΜ |
5η Ανω Περαματος | 4:43 ΠΜ |
6η Ανω Περαματος | 4:43 ΠΜ |
7η Ανω Περαματος | 4:44 ΠΜ |
Προφ. Ηλιας | 4:44 ΠΜ |
Κοραη | 4:45 ΠΜ |
Καραισκακη | 4:45 ΠΜ |
Μιαουλη | 4:45 ΠΜ |
Αγ. Λαυρας | 4:46 ΠΜ |
8η Ανω Περαματος | 4:46 ΠΜ |
9η Ανω Περαματος | 4:47 ΠΜ |
Ποντιων | 4:47 ΠΜ |
Καναρη | 4:47 ΠΜ |
Αναπαυσεως | 4:47 ΠΜ |
Αφετηρια 818,819 (Περαμα) | 4:48 ΠΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 818 (Λιμ. Περαματος - Ανω Περαμα (Απο Σταση Σχολειο))
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 818, Λιμ. Περαματος - Ανω Περαμα (Απο Σταση Σχολειο), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Σχολειο σταθμός προς Αφετηρια 818,819 (Περαμα) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.