836
Πρόγραμμα γραμμής 836
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Τερμα 801,836 (Παλασκα) | 3:00 ΜΜ |
Θαυν | 3:01 ΜΜ |
Κεφν/Δπδυ | 3:03 ΜΜ |
7η Παλασκα | 3:05 ΜΜ |
Παλαιο Τερμα | 3:06 ΜΜ |
6η Παλασκα | 3:06 ΜΜ |
5η Παλασκα | 3:07 ΜΜ |
4η Παλασκα | 3:08 ΜΜ |
3η Παλασκα | 3:10 ΜΜ |
2η Παλασκα | 3:11 ΜΜ |
Ναυπηγεια - Εκο | 3:12 ΜΜ |
1η Παλασκα | 3:12 ΜΜ |
2η Αφαιας | 3:14 ΜΜ |
Ψυχιατρειο | 3:16 ΜΜ |
Κολωνες | 3:18 ΜΜ |
Στροφη Δασους | 3:19 ΜΜ |
Κουνελια | 3:20 ΜΜ |
Δημαρχειο | 3:21 ΜΜ |
Σιδηροπουλου | 3:23 ΜΜ |
Στροφη Αγ. Βαρβαρας | 3:25 ΜΜ |
Στ. Αγ. Μαρινα | 3:26 ΜΜ |
Πλ. Δαβακη | 3:27 ΜΜ |
Οτε | 3:28 ΜΜ |
Μπαρουταδικο | 3:29 ΜΜ |
Γεωργιος Ζαμπετας | 3:30 ΜΜ |
Εσταυρωμενος | 3:31 ΜΜ |
Αγ. Γεωργιος | 3:32 ΜΜ |
Αγ. Παντελεημων | 3:33 ΜΜ |
Αμαξοστασιο Δημου | 3:34 ΜΜ |
Αγ. Σαββας | 3:35 ΜΜ |
Ιερη Ελια | 3:36 ΜΜ |
Εβγα | 3:37 ΜΜ |
Γεωπονικη Σχολη | 3:38 ΜΜ |
Σπ. Πατση - Sp. Patsh | 3:40 ΜΜ |
Σιδερα | 3:41 ΜΜ |
Παλαια Αγορα | 3:41 ΜΜ |
Ασωματων - Asomaton | 3:42 ΜΜ |
Ικα - Ika | 3:43 ΜΜ |
Αφετηρια 836,866 (Πλ. Κουμουνδουρου) | 3:44 ΜΜ |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - 836 (Παλασκα - Πλ. Κουμουνδουρου)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή 836, Παλασκα - Πλ. Κουμουνδουρου, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τερμα 801,836 (Παλασκα) σταθμός προς Αφετηρια 836,866 (Πλ. Κουμουνδουρου) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.