N4
N4 - Σταθμός Αλάμπρας - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Παρασκευή και Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 |
---|---|---|---|
Σταθμός Αλάμπρας | 10:00 ΜΜ | 11:00 ΜΜ | 12:00 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Λάρνακος | 10:01 ΜΜ | 11:01 ΜΜ | 12:01 ΠΜ |
Εκκλησία Χρυσοσώτηρος - Λεωφόρος Ειρήνης | 10:02 ΜΜ | 11:02 ΜΜ | 12:02 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Αρχαγγέλου | 10:03 ΜΜ | 11:03 ΜΜ | 12:03 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Ηρώων | 10:04 ΜΜ | 11:04 ΜΜ | 12:04 ΠΜ |
Κρυονέρι | 10:05 ΜΜ | 11:05 ΜΜ | 12:05 ΠΜ |
Ελληνική Σχολή Φόρουμ 2 | 10:07 ΜΜ | 11:07 ΜΜ | 12:07 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Πάρκο | 10:09 ΜΜ | 11:09 ΜΜ | 12:09 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Τράχωνα | 10:10 ΜΜ | 11:10 ΜΜ | 12:10 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Δαλίκο | 10:12 ΜΜ | 11:12 ΜΜ | 12:12 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Ευαγγελίστριας | 10:14 ΜΜ | 11:14 ΜΜ | 12:14 ΠΜ |
Λεωφόρος Λεμεσού - Φλώρινας Παπακώστα | 10:14 ΜΜ | 11:14 ΜΜ | 12:14 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού | 10:16 ΜΜ | 11:16 ΜΜ | 12:16 ΠΜ |
Εργοστάσιο Carlsberg | 10:17 ΜΜ | 11:17 ΜΜ | 12:17 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Μεγάλου Αλεξάνδρου | 10:18 ΜΜ | 11:18 ΜΜ | 12:18 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Κυκλικός Κόμβος Βόρειος | 10:19 ΜΜ | 11:19 ΜΜ | 12:19 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Γρηγορίου Παπαφλέσσα | 10:20 ΜΜ | 11:20 ΜΜ | 12:20 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Ολυμπίας | 10:21 ΜΜ | 11:21 ΜΜ | 12:21 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Αθανασίου Διάκου | 10:22 ΜΜ | 11:22 ΜΜ | 12:22 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Αρκαδίου | 10:22 ΜΜ | 11:22 ΜΜ | 12:22 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Ελευθερίου Βενιζέλου | 10:23 ΜΜ | 11:23 ΜΜ | 12:23 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Πενταδακτύλου | 10:24 ΜΜ | 11:24 ΜΜ | 12:24 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Αρχιεπισκόπου Κυπριανού | 10:24 ΜΜ | 11:24 ΜΜ | 12:24 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Φιλίππου Παπακυπριανού | 10:25 ΜΜ | 11:25 ΜΜ | 12:25 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Στέλιου Μαυρομμάτη | 10:26 ΜΜ | 11:26 ΜΜ | 12:26 ΠΜ |
Λεωφ. Γιάννου Κρανιδιώτη - Ισαάκ Και Σολωμού | 10:27 ΜΜ | 11:27 ΜΜ | 12:27 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Κάμπου | 10:28 ΜΜ | 11:28 ΜΜ | 12:28 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Volvo | 10:30 ΜΜ | 11:30 ΜΜ | 12:30 ΠΜ |
The Mall Of Cyprus - Βεργίνας | 10:31 ΜΜ | 11:31 ΜΜ | 12:31 ΠΜ |
Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας | 10:31 ΜΜ | 11:31 ΜΜ | 12:31 ΠΜ |
Καλαμών - Βιομηχανική Στροβόλου | 10:32 ΜΜ | 11:32 ΜΜ | 12:32 ΠΜ |
Καλαμών - Μετεώρων | 10:33 ΜΜ | 11:33 ΜΜ | 12:33 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Ελλησπόντου | 10:36 ΜΜ | 11:36 ΜΜ | 12:36 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Λύκειο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ | 10:37 ΜΜ | 11:37 ΜΜ | 12:37 ΠΜ |
Λεωφ. Λεμεσου - Σαν Σουσί | 10:39 ΜΜ | 11:39 ΜΜ | 12:39 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' - Τζων Κέννεντυ | 10:39 ΜΜ | 11:39 ΜΜ | 12:39 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' - Δημήτριου Παπανικολή | 10:41 ΜΜ | 11:41 ΜΜ | 12:41 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' - Καρπενησίου | 10:41 ΜΜ | 11:41 ΜΜ | 12:41 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' - Δημοφώντος | 10:42 ΜΜ | 11:42 ΜΜ | 12:42 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' - Μνασιάδου | 10:43 ΜΜ | 11:43 ΜΜ | 12:43 ΠΜ |
Πλατεία Διονυσίου Σολωμού | 10:44 ΜΜ | 11:44 ΜΜ | 12:44 ΠΜ |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - N4 (Σταθμός Αλάμπρας - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή N4, Σταθμός Αλάμπρας - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Σταθμός Αλάμπρας σταθμός προς Πλατεία Διονυσίου Σολωμού σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.