קו 18
יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביפה נוף/השונית ומסתיים ברכבת אשקלון/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה (23 תחנות)
יפה נוף/השונית
מרינה/יפה נוף
חוף בר כוכבא/יפה נוף
בר כוכבא/גולני
הטייסים/הצנחנים
הטייסים/חי''ל
הטייסים/מודיעין
הטייסים/נווה חוף
הטייסים/משה דורות
בן גוריון/בן עמר
בי''ח ברזילי/מיון חדש
מרכז שיקום
בן גוריון/הנשיא
ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני
קיבוץ גלויות/גיבורי שיחרור
אלי כהן/יצחק בן צבי
אלי כהן/שדרות יצחק רבין
אלי כהן/אייר
אלי כהן/ציפורי
אנה פרנק/תשרי
שדרות מנחם בגין/אנה פרנק
שדרות מנחם בגין/אבן עזרא
רכבת אשקלון/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-04:15 בשישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:27 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:27 - 23:15 | 12 - 35 |
ב׳ | 04:27 - 23:15 | 12 - 35 |
ג׳ | 07:30 - 22:00 | 25 - 60 |
ד׳ | 04:27 - 23:15 | 12 - 35 |
ה׳ | 04:27 - 23:15 | 12 - 35 |
ו׳ | 04:15 - 14:10 | 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ יפה נוף/השונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
18 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 18 היא יפה נוף/השונית והתחנה האחרונה היא רכבת אשקלון/הורדה.
קו 18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (יפה נוף/השונית←רכבת אשקלון/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 19 - מחנה זיקים-חוף אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 22 - מזכירות/חלץ-חלץ<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 4 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 2 - שוק עירוני חדש-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 11 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 25 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 2 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 332 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 41 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים