קו 3
מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגדלור עכו העתיקה/ההגנה ומסתיים בשלום הגליל/הרב רייפמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן (20 תחנות)
מגדלור עכו העתיקה/ההגנה
שלמה בן יוסף/זאב ז'בוטינסקי
וייצמן/יוסף טרומפלדור
וייצמן/בן עמי
הרצל/מרכז רסקו
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
בן עמי /החרושת
ת. רכבת עכו
מסעף מוסד אחווה
המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה
כביש 8510/המכללה האקדמאית גליל מערבי
מסעף מוסד אחווה
אריה דושניצקי/מוסד אחווה
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
יהודה בורלא/קדושי קהיר
יוסף גדיש/העלייה
יוסף גדיש/אבני החושן
יוסף גדיש/קיבוץ גלויות
בן עמי/יוסף גדיש
שלום הגליל/הרב רייפמן
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-00:05 בשלישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 3 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:05 - 23:35 | 15 - 25 |
ג׳ | 00:05 - 23:05 | 20 - 60 |
ד׳ | 05:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:05 - 23:05 | 15 - 20 |
ו׳ | 05:05 - 16:05 | 15 - 25 |
ש׳ | 20:30 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ מגדלור עכו העתיקה/ההגנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
3 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 3 היא מגדלור עכו העתיקה/ההגנה והתחנה האחרונה היא שלום הגליל/הרב רייפמן.
קו 3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (מגדלור עכו העתיקה/ההגנה←שלום הגליל/הרב רייפמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->עלמה מרכז-עלמה-1ם/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1א/ לוח זמנים
- 991 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 85 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->אולפנת אמית-צפת-11/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים