קו 46
בת ים←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 46 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 46 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית העלמין/איסוף ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 46 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (48 תחנות)
מסוף בית העלמין/איסוף
אנה פרנק/הקוממיות
אנה פרנק/הרב מיימון
אנה פרנק/כ''ט בנובמבר
כ''ט בנובמבר/אנה פרנק
הרב לוי/הדקל
תיכון שז''ר/הרב לוי
יוספטל/כצנלסון
ת.רק''ל יוספטל
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
בלפור/רוטשילד
בלפור/שמחה הולצברג
יפת/יוטבת
יפת/אייזיק חריף
יפת/הבעש"ט
יפת/מנדס פראנס
יפת/חייבי
יפת/ד''ר ארליך
יפת/יצחק אבינרי
יהודה מרגוזה/יפת
יהודה הימית/אברהם לוינסון
יהודה הימית/שדרות ירושלים
דרך בן צבי/יהודה הימית
דרך בן צבי/היינריך היינה
מכון הרישוי/דרך בן צבי
דרך בן צבי/הרצל
לבון/דרך בן צבי
פארק החורשות/לבון
שדרות הר ציון/דרך קיבוץ גלויות
שד` הר ציון/דרך שלמה
דרך שלמה/מסילת ישרים
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
ת.רכבת ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
שוק התקווה/דרך ההגנה
יגאל אלון/ההגנה
יגאל אלון/שד' החי''ל
יגאל אלון/לה גווארדיה
היכל הספורט/יגאל אלון
יגאל אלון/יצחק שדה
אסותא/יגאל אלון
יגאל אלון/דרך השלום
יגאל אלון/עמק ברכה
יגאל אלון/ערבי נחל
יעקב דורי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 46
מתי מתחיל לפעול קו 46?
קו 46 מתחיל לפעול ב-00:20 בראשון
באיזו שעה קו 46 מפסיק לעבוד?
קו 46 מפסיק לפעול ב-16:35 בשישי
מתי מגיע קו 46?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 46 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 46 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 46 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 46 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 46 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 46
קו 46 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:20 - 23:50 | 12 - 20 |
ב׳ | 04:45 - 23:50 | 12 - 20 |
ג׳ | 04:45 - 23:50 | 12 - 20 |
ד׳ | 04:45 - 23:50 | 12 - 20 |
ה׳ | 04:45 - 23:50 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 16:35 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:35 - 23:55 | 25 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל46 (מ מסוף בית העלמין/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 46 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 46
תעריף הנסיעה ב46 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
46 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 46 היא מסוף בית העלמין/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 46 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 46. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 46.
מעקב אחר קו האוטובוס 46 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 46 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 46 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 46 ב-ישראל
46 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כורזין-גבעתיים<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-24/ לוח זמנים
- 910 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-110
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים