קו 8
ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בת. רכבת חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (18 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
אחד העם/שד. רוטשילד
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
הרב עובדיה יוסף/יצחק כושי עפגין
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
כביש 4/שדרות החרות
דוד שמעוני/קלז
דוד אלעזר/פרנק
יגאל ידין/יעקב דורי
משה דיין
חיים לסקוב/שמואלזון
שמואלזון/יגאל ידין
דוד אלעזר/פרנק
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 8
קו האוטובוס 8, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:50 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 15:20 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
8 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 8 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה.
קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (ת. מרכזית חדרה←ת. רכבת חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 480 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-33/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 41 - נחל גיבורים/חטיבת גולני-חיפה<->חטיבת גולני/אל מיערי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים