קו 9
הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהנשיא וייצמן/שז''ר ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה (27 תחנות)
הנשיא וייצמן/שז''ר
יצחק בן צבי/אור חיים
בן צבי/אלפסי
יצחק בן צבי/הרצוג
האבות/הנשיא וייצמן
וייצמן/דוד אלעזר
הנשיא וייצמן/יצחק בן צבי
מרכז מסחרי/וייצמן
מלון צמרת/וייצמן
שדרות ספיר/שדרות אורנים
שד.ספיר/הגפן
שד. ספיר/רקפת
שד. ספיר/חרצית
שד. ספיר/הנביאים
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
משרד הפנים
אלחדיף/אילת
הגליל/גן העיר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-00:25 בשלישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-00:25 בשלישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:45 | 10 - 30 |
ב׳ | 05:50 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 00:25 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:50 - 23:45 | 10 - 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:45 | 10 - 30 |
ו׳ | 05:50 - 16:25 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:55 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ הנשיא וייצמן/שז''ר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
9 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 9 היא הנשיא וייצמן/שז''ר והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (הנשיא וייצמן/שז''ר←ת. מרכזית טבריה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 86 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 517 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10/ לוח זמנים
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכז תרבות-דאלית אל כרמל<->דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 395 - מנזר המלאך גבריאל-מגדל העמק<->בית ספר יגאל אלון/ניצנים-מגדל העמק-12/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 5א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->מסוף יגור-יגור-10/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->דרך העמק/משעול התל-יקנעם-10/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים