קו 988
רכסים←בני ברק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 988 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 988 (רכסים←בני ברק) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהנרקיסים/האירוסים ב ומסתיים בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 988 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכסים←בני ברק (11 תחנות)
הנרקיסים/האירוסים ב
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי
סוקולוב/הרב קוטלר
רבי עקיבא/רש''י
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/נחמיה
נחמיה/עזרא
דבורה הנביאה/עזרא
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
שאלות ותשובות לגבי קו 988
מתי מגיע קו 988?
כדי לראות מתי קו רכסים←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכסים←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 988 (רכסים←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכסים←בני ברק (רכסים←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 988 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 988 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 988 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 988 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 988
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל988 (מ הנרקיסים/האירוסים ב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 988 (רכסים←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 988
תעריף הנסיעה ב988 (רכסים←בני ברק) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
988 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 988 היא הנרקיסים/האירוסים ב והתחנה האחרונה היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא.
קו 988 (רכסים←בני ברק) פועל בnull.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 988. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 988.
מעקב אחר קו האוטובוס 988 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 988 (רכסים←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 988 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 988 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים