How to get to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius by Bus?

Start
End
Search
Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka, Vilnius Image may be subject to copyright. Find out more on Wikipedia

Directions to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka (Vilnius) with public transportation

The following transit lines have routes that pass near Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka - Bus: 24, 3G, 52.

Questions & Answers

What are the closest stations to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka?

The closest stations to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka are:

  • Gynėjų St. is 293 meters away, 4 min walk.
  • Gedimino Prospektas is 349 meters away, 5 min walk.
  • Jokūbo Jasinskio St. is 468 meters away, 7 min walk.

Which Bus lines stop near Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka?

These Bus lines stop near Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka: 24, 3G, 52.

Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka, Vilnius Image may be subject to copyright. Find out more on Wikipedia
Moovit is the world's #1 transit app.
Supports over 3000 cities in 92 + countries worldwide!
Google Play badge AppStore badge

Public Transportation to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius

Looking for directions to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius, Lithuania?

How to get to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka just became much easier with Moovit. Get directions and find the nearest stop using the Moovit Mobile App or Moovit Web App.

Bus and other options are relevant public transportation alternatives that may be used to reach your destination. The following transit lines have routes that pass near Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka - Bus: 24, 3G, 52.

Looking for a stop close to your destination? Try these transit alternatives: Gynėjų St.; Gedimino Prospektas; Jokūbo Jasinskio St..

Do you use a specific bus app to check the bus time? And a different train app to get the train time? With Moovit, we have all your public transit options in one easy-to-use free app.

Moovit helps you find the fastest directions to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka, with the most updated time schedules. Download our app to get live step-by-step directions, real-time schedule estimation, and which nearby transit line will get you to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in the shortest time. Download Moovit to see why the Google Play Store and the Apple App Store voted us as one of the best transit apps available.

Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka
Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka yra nacionalinė kultūros ir informacijos įstaiga, kaupianti, organizuojanti ir sauganti dokumentinį Lietuvos kultūros paveldą, formuojanti Lietuvos mokslui, švietimui, kultūrai ir ūkiui aktualių Lietuvos ir užsienio dokumentų fondą bei teikianti informacinio aprūpinimo paslaugas visuomenei. Nacionalinės bibliotekos uždaviniai – kaupti ir saugoti ateities kartoms Lietuvos ir su Lietuva susijusį dokumentinį kultūros paveldą, užtikrinti jo sklaidą ir prieigą Lietuvos ir pasaulio vartotojams, aktyviai dalyvauti žinių visuomenės kūrime, naudojant šiuolaikines informacijos technologijas tobulinti savo veiklą ir paslaugas, padedant kiekvienam Lietuvos piliečiui nenutrūkstamai mokytis ir tobulėti, teikti metodinę paramą Lietuvos bibliotekoms, vykdyti bibliotekininkystės, bibliografijos, informatikos ir knygotyros mokslinius tyrimus, plėtoti bibliotekininkystės teoriją ir praktiką spartinant integraciją į tarptautinės bibliotekininkystės procesus. Lietuvos nacionalinė biblioteka, įkurta 1919 m. Savo veiklą pradėjusi Kaune kaip Valstybinis centrinis knygynas, 1963 m. buvo perkelta į Lietuvos sostinę Vilnių. 1988 m. bibliotekai suteiktas pirmosios lietuviškos knygos autoriaus Martyno Mažvydo vardas, o 1989 m. suteiktas Nacionalinės bibliotekos statusas. Tai pagrindinė Lietuvos viešo naudojimo mokslinė biblioteka, atliekanti ir parlamentinės bibliotekos funkcijas. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka šiandien: kaupia ir saugo Lietuvos ir su Lietuva susijusius publikuotus dokumentus, vykdo jų bibliografinę apskaitą, kaupia Nacionalinį publikuotų dokumentų archyvinį fondą; kaupia ir saugo kitus šalies kultūrai turinčius vertę publikuotus ir nepublikuotus dokumentus; aptarnauja Lietuvos ir užsienio piliečius, įstaigas ir organizacijas; rengia ir leidžia nacionalinės bibliografijos leidinius, kitas bibliografines rodykles, sudaro suvestinius katalogus ir duomenų bazes; vykdo Lietuvoje išleistų dokumentų statistinę apskaitą, teikia jiems tarptautinius standartinius numerius (ISSN, ISBN, ISMN); vykdo Nacionalinio skaitmeninimo centro funkcijas ir kuria Virtualią elektroninio paveldo sistemą VEPS; kuria ir diegia Lietuvos integralią bibliotekų informacijos sistemą LIBIS; vykdo fondų apsaugos, restauravimo ir mikrofilmavimo programas; tyrinėja bibliotekininkystės, bibliografijos, knygotyros teorijos, istorijos ir praktikos problemas, rengia mokslines konferencijas, leidžia mokslinius ir metodinius leidinius, profesinį žurnalą „Tarp knygų“; vykdo nacionalinius, regioninius ir tarptautinius strateginius projektus; rengia parodas, literatūros vakarus ir kitus kultūrinius renginius, propaguoja Lietuvos kultūrą ir mokslą užsienyje.
How to get to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka with public transit - About the place
Image may be subject to copyright. Find out more on Wikipedia

Closest stations to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius

Bus stations closest to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius

Trolleybus stations closest to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka in Vilnius

Moovit - Your local transit app for Android and iOS
Moovit It's easier to get to Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo Biblioteka with the app!