169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש Line
חיפה→דייר חנא
Nativ Express
Nativ Express 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus Route Schedule and Stops (Updated)
The 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus (חיפה→דייר חנא) has 44 stops departing from ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני and ending at דייר חנא ו'/כביש ראשי.
Choose any of the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stops below to find updated real-time schedules and to see their route map.
Direction: חיפה→דייר חנא (44 stops)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
דרך חיפה/זבולון
זבולון/קק''ל
קרית אתא מרכז
רבין/יוספטל
בית ספר ארצי לשוטרים
מעון גיל עם
מסעף נעמה
צומת אבליים
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת טמרה
צומת ח'לית שריף/טמרה
מסעף כאבול
צומת יבור
צומת שעב
צומת מושב יעד
מסעף עצמון
צומת מישגב
צומת יובלים
צומת א.תעשיה תרדיון
סחנין כניסה מערבית
הגליל ב
אלגליל/אלסנבל
סח'נין/805
סח'נין מרכז העיר
סחנין עיריה
סח'נין נאגי אלעלי
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין יציאה מזרחית
עראבה א'/כניסה
בריכה
בי''ס תיכון אלבטוף
צומת חילזון/כביש 805
עראבה ה'/יציאה
דייר חנא א'/כניסה
שכונה מערבית
דייר חנא ד'/מרכז
דייר חנא ה'/שיטור קהילתי
דייר חנא ו'/כביש ראשי
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש FAQ
What time does the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus start operating?
Services on the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus start at 07:00 on Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday.
What time does the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop working?
Services on the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop at 15:40 on Friday.
What time does the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus arrive?
When does the חיפה→דייר חנא Bus line come? Check Live Arrival Times for live arrival times and to see the full schedule for the חיפה→דייר חנא Bus line that is closest to your location.
How much is the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→דייר חנא) bus fare?
The חיפה→דייר חנא (חיפה→דייר חנא) bus fare is ₪5.50 - ₪12.00.
Does the Nativ Express 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus line run on Yom HaAtzmaut?
The 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus's operating hours on Yom HaAtzmaut may change. Check the Moovit app for latest changes and live updates.
Is there a 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop near me?
Click here to view the nearest 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop.
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus Schedule
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus route operates everyday. Regular schedule hours: 07:00 - 23:30
Day | Operating Hours | Frequency (min) |
---|---|---|
Sun | 07:00 - 23:30 | 30 - 90 |
Mon | 07:00 - 23:30 | 30 - 90 |
Tue | 07:00 - 23:30 | 30 - 90 |
Wed | 07:00 - 23:30 | 30 - 90 |
Thu | 07:00 - 23:30 | 30 - 90 |
Fri | 07:30 - 15:40 | 60 - 120 |
Sat | 20:00 - 23:30 | 90 - 120 |
Nativ Express bus Service Alerts
See all updates on 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (from ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→דייר חנא) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all נתיב אקספרס (Nateev Express) info now.
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש line bus fare
Nativ Express 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→דייר חנא) ride fare is between ₪5.50 and ₪12.00. Prices may change based on several factors. For more information about Nativ Express's ticket costs, please check the Moovit app or נתיב אקספרס (Nateev Express)’s official website.
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (Nativ Express)
The first stop of the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus route is ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני and the last stop is דייר חנא ו'/כביש ראשי. 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→דייר חנא) is operational during everyday.
Additional information: 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש has 44 stops and the total trip duration for this route is approximately 88 minutes.
On the go? See why over 1.5 million users trust Moovit as the best public transit app. Moovit gives you Nativ Express suggested routes, real-time bus tracker, live directions, line route maps in Israel, and helps to find the closest 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stops near you. No internet available? Download an offline PDF map and bus schedule for the 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus to take on your trip.
Line 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש Real Time Bus Tracker
Track line 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→דייר חנא) on a live map in real time and follow its location as it moves between stations. Use Moovit as a line 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus tracker or a live Nativ Express bus tracker app and never miss your bus.
Use the app as a trip planner for Nativ Express or a trip planner for Bus, Light Rail, Israel Railways, Carmelit / Rachbalit or Shuttle to plan your route around Israel. The trip planner shows updated data for Nativ Express and any bus, including line 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש, in Israel
169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - Alternative Directions
Nativ Express Lines in Israel
- 37 - בהזמנה מראש - צביה-צביה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#כרמיאל ↔ צביה/ Schedule
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ Schedule
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ Schedule
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ Schedule
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ Schedule
- 2 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->מצדה/חרמון-מעלות תרשיחא-2#/ Schedule
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ Schedule
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ Schedule
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ Schedule
- 15 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->מסעף בית חולים זיו-צפת-1ג/ Schedule
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ Schedule
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ Schedule
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ Schedule
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ Schedule
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ Schedule
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ Schedule
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ Schedule
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ Schedule
- 56 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->כביש 500/א שייח' אמין טריף-שפרעם-1#/ Schedule
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ Schedule