ΤΟΜΈΑΣ Α - Πειραϊκή - Τερψιθέα - Καλλίπολη Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 |
---|---|---|---|---|---|
Παρκάκι | 8:03 ΠΜ | 9:03 ΠΜ | 10:03 ΠΜ | 11:03 ΠΜ | 12:03 ΜΜ |
Σώρα | 8:05 ΠΜ | 9:05 ΠΜ | 10:05 ΠΜ | 11:05 ΠΜ | 12:05 ΜΜ |
Καλαμπάκα | 8:06 ΠΜ | 9:06 ΠΜ | 10:06 ΠΜ | 11:06 ΠΜ | 12:06 ΜΜ |
Πειραϊκή | 8:07 ΠΜ | 9:07 ΠΜ | 10:07 ΠΜ | 11:07 ΠΜ | 12:07 ΜΜ |
Γ. Πολίτη | 8:09 ΠΜ | 9:09 ΠΜ | 10:09 ΠΜ | 11:09 ΠΜ | 12:09 ΜΜ |
Λιμανάκια | 8:10 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 11:10 ΠΜ | 12:10 ΜΜ |
Αργύρη | 8:12 ΠΜ | 9:12 ΠΜ | 10:12 ΠΜ | 11:12 ΠΜ | 12:12 ΜΜ |
Γήπεδο | 8:13 ΠΜ | 9:13 ΠΜ | 10:13 ΠΜ | 11:13 ΠΜ | 12:13 ΜΜ |
Σιμήτου | 8:14 ΠΜ | 9:14 ΠΜ | 10:14 ΠΜ | 11:14 ΠΜ | 12:14 ΜΜ |
Κάσου | 8:15 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 11:15 ΠΜ | 12:15 ΜΜ |
Αθανασίου | 8:16 ΠΜ | 9:16 ΠΜ | 10:16 ΠΜ | 11:16 ΠΜ | 12:16 ΜΜ |
Σβορώνου | 8:17 ΠΜ | 9:17 ΠΜ | 10:17 ΠΜ | 11:17 ΠΜ | 12:17 ΜΜ |
Πορφύρα | 8:18 ΠΜ | 9:18 ΠΜ | 10:18 ΠΜ | 11:18 ΠΜ | 12:18 ΜΜ |
Καλύμνου | 8:19 ΠΜ | 9:19 ΠΜ | 10:19 ΠΜ | 11:19 ΠΜ | 12:19 ΜΜ |
Σκαλάκια | 8:21 ΠΜ | 9:21 ΠΜ | 10:21 ΠΜ | 11:21 ΠΜ | 12:21 ΜΜ |
Γούβα | 8:23 ΠΜ | 9:23 ΠΜ | 10:23 ΠΜ | 11:23 ΠΜ | 12:23 ΜΜ |
Βρυώνη | 8:25 ΠΜ | 9:25 ΠΜ | 10:25 ΠΜ | 11:25 ΠΜ | 12:25 ΜΜ |
Φιλελλήνων | 8:26 ΠΜ | 9:26 ΠΜ | 10:26 ΠΜ | 11:26 ΠΜ | 12:26 ΜΜ |
Σκουζέ | 8:27 ΠΜ | 9:27 ΠΜ | 10:27 ΠΜ | 11:27 ΠΜ | 12:27 ΜΜ |
Πλ. Τερψιθέας | 8:28 ΠΜ | 9:28 ΠΜ | 10:28 ΠΜ | 11:28 ΠΜ | 12:28 ΜΜ |
Ανδρούτσου | 8:31 ΠΜ | 9:31 ΠΜ | 10:31 ΠΜ | 11:31 ΠΜ | 12:31 ΜΜ |
Καραίσκου | 8:32 ΠΜ | 9:32 ΠΜ | 10:32 ΠΜ | 11:32 ΠΜ | 12:32 ΜΜ |
Τερψιθέα | 8:34 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 11:34 ΠΜ | 12:34 ΜΜ |
Φιλελλήνων | 8:35 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 10:35 ΠΜ | 11:35 ΠΜ | 12:35 ΜΜ |
Βρυώνη | 8:36 ΠΜ | 9:36 ΠΜ | 10:36 ΠΜ | 11:36 ΠΜ | 12:36 ΜΜ |
Πηγάδα | 8:38 ΠΜ | 9:38 ΠΜ | 10:38 ΠΜ | 11:38 ΠΜ | 12:38 ΜΜ |
Σεριφιώτου | 8:39 ΠΜ | 9:39 ΠΜ | 10:39 ΠΜ | 11:39 ΠΜ | 12:39 ΜΜ |
Ζαίμη | 8:41 ΠΜ | 9:41 ΠΜ | 10:41 ΠΜ | 11:41 ΠΜ | 12:41 ΜΜ |
Αφετηρία Τομέα Α (Ελτα Καλλίπολης) | 8:00 ΠΜ | 9:00 ΠΜ | 10:00 ΠΜ | 11:00 ΠΜ | 12:00 ΜΜ |
Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Πειραιά bus schedule - ΤΟΜΈΑΣ Α (Πειραϊκή - Τερψιθέα - Καλλίπολη)
The Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Πειραιά bus schedule for the ΤΟΜΈΑΣ Α route, Πειραϊκή - Τερψιθέα - Καλλίπολη, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Αφετηρία Τομέα Α (Ελτα Καλλίπολης) station to Αφετηρία Τομέα Α (Ελτα Καλλίπολης) station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Πειραιά schedule.