12 - שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 |
---|---|---|---|---|---|
שדרות ישראל פולק/שבט | 11:50 | 14:50 | 15:50 | 18:50 | 19:50 |
שד. ישראל פולק/כסלו | 11:50 | 14:50 | 15:50 | 18:50 | 19:50 |
אזור תעשיה/שדרות ישראל פולק | 11:51 | 14:51 | 15:51 | 18:51 | 19:51 |
שד. אבץ/שד. ישראל פולק | 11:52 | 14:52 | 15:52 | 18:52 | 19:52 |
שדרות אבץ | 11:52 | 14:52 | 15:52 | 18:52 | 19:52 |
שד. אבץ/שד. הפלטינה | 11:53 | 14:53 | 15:53 | 18:53 | 19:53 |
צבר/שדרות אבץ | 11:54 | 14:54 | 15:54 | 18:54 | 19:54 |
שד. צורן/לשם | 11:55 | 14:55 | 15:55 | 18:55 | 19:55 |
שדרות צורן/שדרות הברזל | 11:56 | 14:56 | 15:56 | 18:56 | 19:56 |
אשלגן/זרחן | 11:57 | 14:57 | 15:57 | 18:57 | 19:57 |
ישראל פולק/צורן | 12:00 | 15:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 |
שדרות ישראל פולק/דרך החרושת | 12:01 | 15:01 | 16:01 | 19:01 | 20:01 |
דרך הדרום/ביג | 12:03 | 15:03 | 16:03 | 19:03 | 20:03 |
תחנת רכבת קריית גת/יציאה | 12:04 | 15:04 | 16:04 | 19:04 | 20:04 |
מרכז מסחרי/דרך הדרום | 12:06 | 15:06 | 16:06 | 19:06 | 20:06 |
הכרמל/משעול הארבל | 12:08 | 15:08 | 16:08 | 19:08 | 20:08 |
השומרון/רחבת הר סיני | 12:10 | 15:10 | 16:10 | 19:10 | 20:10 |
השומרון/הר הצופים | 12:12 | 15:12 | 16:12 | 19:12 | 20:12 |
שבטי ישראל/יהודה | 12:13 | 15:13 | 16:13 | 19:13 | 20:13 |
שבטי ישראל/נפתלי | 12:13 | 15:13 | 16:13 | 19:13 | 20:13 |
שבטי ישראל/משעול יוסף | 12:14 | 15:14 | 16:14 | 19:14 | 20:14 |
השופטים/עותניאל בן קנז | 12:15 | 15:15 | 16:15 | 19:15 | 20:15 |
תיכון מקיף גרוס/השופטים | 12:16 | 15:16 | 16:16 | 19:16 | 20:16 |
שדרות השופטים/שמגר בן ענת | 12:16 | 15:16 | 16:16 | 19:16 | 20:16 |
שד. השופטים/משעול שמשון | 12:17 | 15:17 | 16:17 | 19:17 | 20:17 |
מלכי ישראל/שדרות גת | 12:18 | 15:18 | 16:18 | 19:18 | 20:18 |
שדרות גת/החייל האלמוני | 12:19 | 15:19 | 16:19 | 19:19 | 20:19 |
שדרות גת/המאבק | 12:19 | 15:19 | 16:19 | 19:19 | 20:19 |
שדרות גת/הקוממיות | 12:19 | 15:19 | 16:19 | 19:19 | 20:19 |
הקוממיות/שד. גת | 12:20 | 15:20 | 16:20 | 19:20 | 20:20 |
הקוממיות/שד. צה''ל | 12:20 | 15:20 | 16:20 | 19:20 | 20:20 |
שד.צה''ל/שד.העצמאות | 12:20 | 15:20 | 16:20 | 19:20 | 20:20 |
העצמאות/הפרדס | 12:21 | 15:21 | 16:21 | 19:21 | 20:21 |
הרימון/הלוז | 12:22 | 15:22 | 16:22 | 19:22 | 20:22 |
הרימון/דקל | 12:23 | 15:23 | 16:23 | 19:23 | 20:23 |
הגפן/הרימון | 12:23 | 15:23 | 16:23 | 19:23 | 20:23 |
שוק/הגפן | 12:24 | 15:24 | 16:24 | 19:24 | 20:24 |
בנק הפועלים/שדרות לכיש | 12:25 | 15:25 | 16:25 | 19:25 | 20:25 |
שד' לכיש/בריכה עירונית | 12:25 | 15:25 | 16:25 | 19:25 | 20:25 |
ת. מרכזית קריית גת/הורדה | 12:26 | 15:26 | 16:26 | 19:26 | 20:26 |
Dan South bus schedule - 12 (שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה)
The Dan South bus schedule for the 12 route, שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from שדרות ישראל פולק/שבט station to ת. מרכזית קריית גת/הורדה station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Dan South schedule.