123
123 - מכללת צמח→עוזייר שכונה צפונית Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 |
---|---|---|---|---|---|
מכללת צמח | 08:20 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 |
חוף צמח | 08:20 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 |
מועצה אזורית עמק הירדן | 08:20 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 |
צומת דגניה ב | 08:21 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
דגניה א/מוזיאון בית גורדון | 08:21 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
בית ספר אזורי בית ירח | 08:21 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
מוזיאון | 08:22 | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 |
מסעף מושבת כנרת | 08:23 | 12:03 | 14:03 | 16:03 | 18:03 |
צומת אלומות | 08:25 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 |
מסעף נווה עובד | 08:25 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 |
'צומת פוריה עילית ד | 08:27 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 |
'מסעף נווה עובד ד | 08:27 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 |
מסעף נווה עובד | 08:28 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
בית חולים פוריה | 08:28 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
בית עלמין הזורעים | 08:30 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 |
מסעף הזורעים | 08:31 | 12:11 | 14:11 | 16:11 | 18:11 |
צומת טבריה | 08:32 | 12:12 | 14:12 | 16:12 | 18:12 |
צומת פוריה | 08:33 | 12:13 | 14:13 | 16:13 | 18:13 |
לשם/הברקת | 08:37 | 12:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 |
לשם/הברקת | 08:38 | 12:18 | 14:18 | 16:18 | 18:18 |
צומת פארק תעשיות קדמת | 08:41 | 12:21 | 14:21 | 16:21 | 18:21 |
צומת גבעת אבני/לביא | 08:44 | 12:24 | 14:24 | 16:24 | 18:24 |
מחלף גולני/לכיוון מערב | 08:45 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:25 |
כניסה מזרחית | 08:49 | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 18:29 |
מחצבות/אבן סינא | 08:50 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 |
אבן סינא | 08:51 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
ביה''ס יסודי/מועדון קשישים | 08:52 | 12:32 | 14:32 | 16:32 | 18:32 |
ככר מועצה מקומית | 08:53 | 12:33 | 14:33 | 16:33 | 18:33 |
רחוב בשארה | 08:54 | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 18:34 |
קופת חולים כללית | 08:54 | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 18:34 |
שכונה מערבית | 08:55 | 12:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 |
בנק | 08:55 | 12:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 |
מחלף טורען | 08:57 | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
צומת בית רימון | 08:59 | 12:39 | 14:39 | 16:39 | 18:39 |
מחלף אזור תעשיה ציפורית | 09:01 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
הייב/כניסה דרומית | 09:03 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
היב 1 | 09:03 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
היב 2 | 09:03 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
היב 3 | 09:04 | 12:44 | 14:44 | 16:44 | 18:44 |
היב 4 | 09:05 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 |
הייב 4 | 09:05 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 |
היב 5 | 09:06 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 |
הייב/יציאה צפונית | 09:06 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 |
רומאנה/כניסה מערבית | 09:07 | 12:47 | 14:47 | 16:47 | 18:47 |
רומאנה/יציאה מזרחית | 09:08 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
מועדון פיס לנוער | 09:08 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
בית ספר | 09:09 | 12:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 |
מסגד חדש | 09:09 | 12:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 |
מפעל חומרי בנין | 09:10 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 |
עוזייר שכונה דרומית 1 | 09:11 | 12:51 | 14:51 | 16:51 | 18:51 |
עוזייר שכונה דרומית 2 | 09:12 | 12:52 | 14:52 | 16:52 | 18:52 |
עוזייר שכונה דרומית 3 | 09:13 | 12:53 | 14:53 | 16:53 | 18:53 |
מועצה אזורית | 09:14 | 12:54 | 14:54 | 16:54 | 18:54 |
מרפאת שיניים | 09:14 | 12:54 | 14:54 | 16:54 | 18:54 |
עוזייר שכונה צפונית | 09:15 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 |
גי.בי.טורס (GB-Tours) Bus schedule - 123 (מכללת צמח→עוזייר שכונה צפונית)
The גי.בי.טורס (GB-Tours) Bus schedule for the 123 route, מכללת צמח→עוזייר שכונה צפונית, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from מכללת צמח station to עוזייר שכונה צפונית station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date גי.בי.טורס (GB-Tours) schedule.