154 - Tepeköy(Meşottan Kalkar) Schedule
Sunday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
50000 - Meşot Başlangıç | 05:45 | 09:00 | 14:30 |
50002 - Meşot Çıkışı | 05:45 | 09:01 | 14:30 |
50003 - Güneykent Mezarlığı | 05:47 | 09:03 | 14:32 |
56417 - Tuğra | 05:48 | 09:04 | 14:33 |
56415 - Duru | 05:50 | 09:06 | 14:35 |
54180 - Çavuşlu Yolu | 05:50 | 09:07 | 14:36 |
54181 - Türen | 05:51 | 09:08 | 14:37 |
51681 - Kanal | 05:52 | 09:09 | 14:37 |
51687 - Oduncu | 05:53 | 09:10 | 14:39 |
56413 - Tatvanlı Kardeşler | 05:54 | 09:11 | 14:39 |
56410 - Fedailer | 05:54 | 09:12 | 14:40 |
56408 - Elit | 05:55 | 09:13 | 14:40 |
56406 - Kaya Gıda | 05:55 | 09:14 | 14:41 |
50529 - Deli Mahmut | 05:56 | 09:15 | 14:42 |
50530 - Karayolları Doğu | 05:57 | 09:16 | 14:43 |
50361 - Devlet Hastanesi Acil | 05:58 | 09:17 | 14:44 |
50362 - 23 Evler | 05:59 | 09:18 | 14:45 |
50363 - Esirgeme | 05:59 | 09:19 | 14:45 |
50364 - İmam Hatip | 06:00 | 09:20 | 14:47 |
50365 - Otogar 1 | 06:01 | 09:21 | 14:48 |
54333 - Mersinli Ahmet Cd | 06:02 | 09:22 | 14:48 |
50046 - 3 Ocak | 06:03 | 09:23 | 14:49 |
50047 - Toros Devlet Hastanesi | 06:04 | 09:25 | 14:50 |
50476 - Ziraat Bankası | 06:05 | 09:26 | 14:51 |
50477 - Camii | 06:05 | 09:27 | 14:52 |
50478 - Kör Yusuf | 06:06 | 09:27 | 14:53 |
50479 - Kuruçeşme | 06:07 | 09:29 | 14:54 |
50480 - Devlet Hastanesi | 06:08 | 09:30 | 14:55 |
50255 - Karayolları | 06:09 | 09:31 | 14:56 |
50256 - Tedaş | 06:10 | 09:32 | 14:57 |
50257 - Yurtkur | 06:11 | 09:34 | 14:58 |
50528 - Şoförler Cemiyeti | 06:12 | 09:35 | 14:59 |
50259 - Zeki Ayan | 06:13 | 09:36 | 15:00 |
50260 - Bilir Taksi | 06:14 | 09:38 | 15:02 |
50261 - Kapalı Spor Salonu | 06:15 | 09:39 | 15:03 |
50058 - Topçular | 06:17 | 09:42 | 15:05 |
50059 - Muğdat | 06:17 | 09:42 | 15:06 |
50060 - Yeniyol | 06:18 | 09:43 | 15:07 |
50061 - Pozcu | 06:19 | 09:44 | 15:08 |
50062 - Forum Avm | 06:20 | 09:45 | 15:09 |
50063 - Adese | 06:21 | 09:47 | 15:11 |
50064 - Trafik | 06:22 | 09:48 | 15:12 |
50065 - Öğretmen Okulu | 06:23 | 09:49 | 15:13 |
50066 - Kaymakamlık | 06:23 | 09:50 | 15:14 |
50067 - Göçmen | 06:24 | 09:51 | 15:15 |
50068 - Çiftyol | 06:26 | 09:53 | 15:17 |
50069 - Eğriçam | 06:27 | 09:54 | 15:18 |
50262 - Polis Evi | 06:28 | 09:56 | 15:20 |
50263 - Yenişehir Kampüsü | 06:29 | 09:58 | 15:21 |
50264 - Paris | 06:30 | 09:59 | 15:22 |
50265 - Vipol | 06:31 | 10:00 | 15:23 |
50266 - Subay Evleri | 06:31 | 10:00 | 15:24 |
50267 - Mezitli Hali | 06:32 | 10:01 | 15:25 |
50268 - Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü | 06:33 | 10:02 | 15:27 |
50269 - Muhtar | 06:34 | 10:03 | 15:28 |
50270 - Panter Kurtarıcı | 06:35 | 10:05 | 15:30 |
50271 - Mezitli Zabıta | 06:36 | 10:06 | 15:31 |
51422 - Kuyuluk Yolu Dönüşü | 06:37 | 10:07 | 15:32 |
52880 - Türksönmez | 06:38 | 10:07 | 15:33 |
51423 - Sandal | 06:38 | 10:08 | 15:33 |
51424 - Gazi | 06:39 | 10:09 | 15:34 |
51425 - Saray Yolu | 06:40 | 10:10 | 15:36 |
52877 - Hocaoğlu | 06:41 | 10:10 | 15:36 |
51426 - Tapu Müdürlüğü | 06:41 | 10:11 | 15:37 |
51427 - Karahacılı Yolu | 06:42 | 10:12 | 15:38 |
52879 - Kanal | 06:43 | 10:12 | 15:39 |
51428 - Yeşil Camii | 06:43 | 10:13 | 15:40 |
52878 - Şehit Mehmet Güçlü | 06:44 | 10:14 | 15:40 |
51429 - Küçük İstanbul | 06:44 | 10:14 | 15:41 |
51430 - Beykent Villaları | 06:45 | 10:15 | 15:42 |
51431 - Çam Koru | 06:46 | 10:17 | 15:44 |
51432 - Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi | 06:47 | 10:18 | 15:45 |
51432 - Mersin Spor Lisesi | 06:48 | 10:18 | 15:46 |
51434 - Kuyuluk Orman Deposu | 06:50 | 10:20 | 15:48 |
51435 - Kuyuluk Mesire Alanı | 06:50 | 10:21 | 15:49 |
51436 - Çamtepe Sitesi | 06:52 | 10:22 | 15:51 |
51437 - Çevlik Yolu | 06:53 | 10:24 | 15:53 |
51438 - Kalfe Yolu | 06:55 | 10:26 | 15:55 |
51439 - Cemilli | 06:57 | 10:28 | 15:57 |
51140 - Cemilli İzci Okulu | 06:58 | 10:29 | 15:58 |
51441 - Cemilli Mezarlığı | 07:00 | 10:31 | 16:01 |
51442 - Turunçlu Yolu | 07:03 | 10:33 | 16:04 |
51443 - Cumhuriyet | 07:06 | 10:36 | 16:07 |
51444 - Dut | 07:07 | 10:37 | 16:08 |
51445 - Kuzucubelen | 07:08 | 10:37 | 16:09 |
51446 - Çam | 07:08 | 10:38 | 16:09 |
51447 - Pelit | 07:09 | 10:39 | 16:10 |
51448 - Akkahve | 07:10 | 10:40 | 16:11 |
51449 - Uzunkaş | 07:11 | 10:40 | 16:12 |
51450 - Doğançay Yolu | 07:14 | 10:43 | 16:15 |
51451 - Besiciler | 07:16 | 10:44 | 16:17 |
51452 - Akarca Girişi | 07:17 | 10:46 | 16:18 |
51453 - Değirmen | 07:18 | 10:47 | 16:20 |
51454 - Akarca Merkez | 07:19 | 10:47 | 16:20 |
53748 - Havuzlu | 07:22 | 10:49 | 16:23 |
53747 - Orman İşletme | 07:25 | 10:53 | 16:27 |
51458 - Beşkoz Camii | 07:27 | 10:54 | 16:28 |
51459 - Özdemir | 07:28 | 10:55 | 16:29 |
51460 - Eczane | 07:29 | 10:56 | 16:30 |
51461 - Demirışık Yolu | 07:31 | 10:57 | 16:32 |
51462 - Mavi Fırın | 07:32 | 10:58 | 16:33 |
51463 - Köprü | 07:32 | 10:58 | 16:34 |
51464 - Çeşme | 07:33 | 10:59 | 16:34 |
51465 - Fındıkpınar Meydanı | 07:34 | 11:00 | 16:35 |
51466 - Türkoğlu | 07:35 | 11:01 | 16:36 |
51467 - Fetili | 07:36 | 11:02 | 16:37 |
51468 - Fındıkpınarı İlkokulu | 07:37 | 11:02 | 16:38 |
51469 - Saladağ Stadyumu | 07:38 | 11:03 | 16:39 |
51470 - Cami | 07:40 | 11:05 | 16:42 |
51471 - Hasanağa | 07:41 | 11:06 | 16:42 |
51472 - Çoban Tesisleri | 07:42 | 11:06 | 16:43 |
51473 - Sarılar Merkez | 07:46 | 11:10 | 16:47 |
51474 - Tepeköy İlkokulu | 07:49 | 11:13 | 16:50 |
51475 - Tepeköy Meydan | 07:51 | 11:14 | 16:52 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi bus schedule - 154 (Tepeköy(Meşottan Kalkar))
The Mersin Büyükşehir Belediyesi bus schedule for the 154 route, Tepeköy(Meşottan Kalkar), provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from 50000 - Meşot Başlangıç station to 51475 - Tepeköy Meydan station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Mersin Büyükşehir Belediyesi schedule.