336 - Автостанція "Дарниця" Schedule
Sunday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 |
---|---|---|---|---|
С. Світильня | 08:05 | 11:30 | 14:30 | 18:35 |
С. Світильня (Цвинтар) | 08:06 | 11:31 | 14:31 | 18:36 |
С. Плоске | 08:12 | 11:37 | 14:37 | 18:42 |
С. Плоске (Центр) | 08:14 | 11:39 | 14:39 | 18:44 |
С. Гоголів (Вул. Симиренка) | 08:22 | 11:47 | 14:47 | 18:52 |
Пров. Івана Франка | 08:27 | 11:52 | 14:52 | 18:57 |
Вул. Яшника | 08:29 | 11:54 | 14:54 | 18:59 |
С. Гоголів (Вул. Жовтнева) | 08:31 | 11:56 | 14:56 | 19:01 |
Вул. Молодіжна | 08:32 | 11:57 | 14:57 | 19:02 |
С. Гоголів | 08:34 | 11:59 | 14:59 | 19:04 |
С. Красилівка (Вул. Жовтнева) | 08:40 | 12:05 | 15:05 | 19:10 |
С. Красилівка | 08:43 | 12:08 | 15:08 | 19:13 |
Вул. Благодатна | 08:46 | 12:11 | 15:11 | 19:16 |
С. Квітневе | 08:51 | 12:16 | 15:16 | 19:21 |
Дбк | 08:53 | 12:18 | 15:18 | 19:23 |
Бровари-2 | 08:55 | 12:20 | 15:20 | 19:25 |
Бровари-1 | 08:56 | 12:21 | 15:21 | 19:26 |
Вул. Онікієнка Олега | 08:58 | 12:23 | 15:23 | 19:28 |
Радіостанція | 09:00 | 12:25 | 15:25 | 19:30 |
Заправка | 09:01 | 12:26 | 15:26 | 19:31 |
Стадіон | 09:02 | 12:27 | 15:27 | 19:32 |
Магазин Зелений Папуга | 09:04 | 12:29 | 15:29 | 19:34 |
Дитяча Лікарня | 09:05 | 12:30 | 15:30 | 19:35 |
Парк Ім. Тараса Шевченка | 09:07 | 12:32 | 15:32 | 19:37 |
Старий Центр | 09:08 | 12:33 | 15:33 | 19:38 |
Пекарня | 09:10 | 12:35 | 15:35 | 19:40 |
Кафе Біла Діброва | 09:11 | 12:36 | 15:36 | 19:41 |
Магазин Вітерець | 09:12 | 12:37 | 15:37 | 19:42 |
Автошкола | 09:13 | 12:38 | 15:38 | 19:43 |
Військове Містечко | 09:15 | 12:40 | 15:40 | 19:45 |
Старий Дуб | 09:17 | 12:42 | 15:42 | 19:47 |
Птахофабрика | 09:19 | 12:44 | 15:44 | 19:49 |
Бикiвня-3 | 09:23 | 12:48 | 15:48 | 19:53 |
Бикiвня | 09:25 | 12:50 | 15:50 | 19:55 |
Лісництво | 09:26 | 12:51 | 15:51 | 19:56 |
Шеу Дніпровського Району | 09:27 | 12:52 | 15:52 | 19:57 |
Гіпермаркет | 09:28 | 12:53 | 15:53 | 19:58 |
Ст. М. Лісова | 09:31 | 12:56 | 15:56 | 20:01 |
Автостанція Дарниця (Платформа №9) | 09:32 | 12:57 | 15:57 | 20:02 |
Приміські маршрути shuttle schedule - 336 (Автостанція "Дарниця")
The Приміські маршрути shuttle schedule for the 336 route, Автостанція "Дарниця", provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from С. Світильня station to Автостанція Дарниця (Платформа №9) station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the shuttle schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Приміські маршрути schedule.