442
442 - בית ספר שדה→ת. מרכזית אילת/הורדה Schedule
Monday to Wednesday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 |
---|---|---|---|---|
בית ספר שדה | 09:45 | 12:45 | 16:15 | 20:00 |
אכסניה | 09:46 | 12:46 | 16:16 | 20:01 |
שמורת עין גדי | 09:47 | 12:47 | 16:17 | 20:02 |
מלון עין גדי | 09:51 | 12:51 | 16:21 | 20:06 |
עין גדי/יציאה | 09:52 | 12:52 | 16:22 | 20:07 |
מסעף קבוץ עין גדי | 09:53 | 12:53 | 16:23 | 20:08 |
מסעף מצדה למערב | 10:05 | 13:05 | 16:35 | 20:20 |
מצדה | 10:07 | 13:07 | 16:37 | 20:22 |
כביש 90/מסעף מצדה לדרום | 10:10 | 13:10 | 16:40 | 20:25 |
מלון הוד המדבר | 10:21 | 13:21 | 16:51 | 20:36 |
מלון לוט | 10:21 | 13:21 | 16:51 | 20:36 |
מלון דניאל ים המלח | 10:22 | 13:22 | 16:52 | 20:37 |
עין בוקק | 10:22 | 13:22 | 16:52 | 20:37 |
נווה זוהר ב | 10:24 | 13:24 | 16:54 | 20:39 |
נווה זוהר א | 10:27 | 13:27 | 16:57 | 20:42 |
מלון לאונרדו פלאזה | 10:31 | 13:31 | 17:01 | 20:46 |
מלון לאונרדו קלאב | 10:32 | 13:32 | 17:02 | 20:47 |
מפעלי ים המלח | 10:47 | 13:47 | 17:17 | 21:02 |
מסעף נאות הככר/כביש 90לדרום | 10:51 | 13:51 | 17:21 | 21:06 |
צומת הערבה | 10:54 | 13:54 | 17:24 | 21:09 |
צומת עידן | 11:11 | 14:11 | 17:41 | 21:26 |
פונדק חצבה | 11:12 | 14:12 | 17:42 | 21:27 |
צומת חצבה | 11:14 | 14:14 | 17:44 | 21:29 |
צומת עין יהב | 11:25 | 14:25 | 17:55 | 21:40 |
פונדק עין יהב/חטמר | 11:32 | 14:32 | 18:02 | 21:47 |
צומת ספיר | 11:32 | 14:32 | 18:02 | 21:47 |
אזור תעשיה מרכז ספיר | 11:34 | 14:34 | 18:04 | 21:49 |
צומת צופר | 11:37 | 14:37 | 18:07 | 21:52 |
צומת צוקים | 11:43 | 14:43 | 18:13 | 21:58 |
צומת פארן | 11:54 | 14:54 | 18:24 | 22:09 |
צומת מנוחה | 12:00 | 15:00 | 18:30 | 22:15 |
צומת יהל | 12:19 | 15:19 | 18:49 | 22:34 |
צומת קטורה | 12:28 | 15:28 | 18:58 | 22:43 |
צומת לוטן | 12:28 | 15:28 | 18:58 | 22:43 |
צומת קיבוץ קטורה | 12:30 | 15:30 | 19:00 | 22:45 |
צומת גרופית | 12:32 | 15:32 | 19:02 | 22:47 |
צומת יטבתה | 12:35 | 15:35 | 19:05 | 22:50 |
צומת סמר | 12:41 | 15:41 | 19:11 | 22:56 |
צומת אליפז לדרום | 12:44 | 15:44 | 19:14 | 22:59 |
צומת מכרות תמנע לדרום | 12:46 | 15:46 | 19:16 | 23:01 |
צומת באר אורה/נמל תעופה רמון | 12:51 | 15:51 | 19:21 | 23:06 |
אזור תעשיה שחורת | 12:59 | 15:59 | 19:29 | 23:14 |
בסיס נ.מ. אילת | 13:00 | 16:00 | 19:30 | 23:15 |
מעבר גבול רבין/כביש 90 | 13:01 | 16:01 | 19:31 | 23:16 |
צומת אילות | 13:01 | 16:01 | 19:31 | 23:16 |
דרבן/תרשיש | 13:07 | 16:07 | 19:37 | 23:22 |
קניון מול הים/דרבן | 13:08 | 16:08 | 19:38 | 23:23 |
ת. מרכזית אילת/הורדה | 13:11 | 16:11 | 19:41 | 23:26 |
Egged Bus schedule - 442 (בית ספר שדה→ת. מרכזית אילת/הורדה)
The Egged Bus schedule for the 442 route, בית ספר שדה→ת. מרכזית אילת/הורדה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from בית ספר שדה station to ת. מרכזית אילת/הורדה station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Egged schedule.