קו 150
לוד←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 150 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדוד המלך/שלמה המלך ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 150 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←מודיעין-מכבים-רעות (23 תחנות)
דוד המלך/שלמה המלך
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
אבא הלל סילבר/נדא
אבא הלל סילבר/פסח לב
המחקר/אבא הלל סילבר
צומת גינתון
צומת בן שמן
כפר הנוער בן שמן/443
צומת גמזו
צומת מצפה מודיעין
צומת מתקן אדם
צומת מבוא מודיעים
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/צאלון
דם המכבים/חיננית
עירייה
שדרות החשמונאים/עמק בית שאן
ת. רכבת מודיעין מרכז
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 150
מתי מתחיל לפעול קו 150?
קו 150 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 150 מפסיק לעבוד?
קו 150 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 150?
כדי לראות מתי קו לוד←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←מודיעין-מכבים-רעות (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 150 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 150 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 150 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 150 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 150
קו 150 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 06:30 | 20 |
ב׳ | 06:10 - 06:30 | 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 06:30 | 20 |
ה׳ | 06:10 - 06:30 | 20 |
ו׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל150 (מ דוד המלך/שלמה המלך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 150
תעריף הנסיעה ב150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
150 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 150 היא דוד המלך/שלמה המלך והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 150. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 150.
מעקב אחר קו האוטובוס 150 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 150 (לוד←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 150 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 150 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 63 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-21
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים