Liin 1
Kampuse
Atko Bussiliinid AS
Atko Bussiliinid AS 1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
1 buss (Kampuse) omab 38 peatust väljub peatusest Rükkeli ja lõpp-peatuseks on Kampuse.
Vali altpoolt mistahes 1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kampuse (38 peatust)
Rükkeli
Tolli
Jaanikese
Suve
Motokeskuse
Kelli
Tartu
Tööstuse
Foori
Karja
Rohelise
Männiku
Roosi
Petseri
Jaama
Turu Park
Turu
Staadioni
Muusikakooli
Raja
Raekoja
Turu
Turu Park
Jaama
Petseri
Roosi
Männiku
Roheline
Karja
Mööblivabriku
Linnapargi
Allika
Valge Maja
Muusikakooli
Konnaoja
Pudrumäe
Savi
Kampuse
1 KKK
Millal alustab 1 buss sõitmist?
Teenused liinil 1 buss algavad 12:03 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 1 buss sõitmise?
Teenused liinil 1 buss peatuvad 14:01 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kampuse Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kampuse Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas Atko Bussiliinid AS’s 1 buss töötab Nelipüha pühadel?
1 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 1 buss peatus.
1 buss sõiduplaan
1 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 12:03 - 14:01
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 12:03 - 14:01 | 118 |
T | 12:03 - 14:01 | 118 |
K | 12:03 - 14:01 | 118 |
N | 12:03 - 14:01 | 118 |
R | 12:03 - 14:01 | 118 |
L | 12:03 - 14:01 | 118 |
P | 12:03 - 14:01 | 118 |
Atko Bussiliinid AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 1 (alates Rükkeli), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 1 (Kampuse) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Atko Bussiliinid AS infot kohe.
1 liin buss hind
Atko Bussiliinid AS 1 (Kampuse) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Atko Bussiliinid AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Atko Bussiliinid AS ametlikult kodulehelt.
1 (Atko Bussiliinid AS)
Liini 1 buss esimeseks peatuseks on Rükkeli ja viimaseks on Kampuse. 1 (Kampuse) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 1 omab 38 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 52 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Atko Bussiliinid AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 1 buss jaoks.
Liini 1 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 1 (Kampuse) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 1 buss või Atko Bussiliinid AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Atko Bussiliinid AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Atko Bussiliinid AS ja iga buss, sealhulgas 1 liini Eesti kohta
1 - Teised suunad
Atko Bussiliinid AS linnas Eesti
- 248A - Jõgeva - Jõgeva alevik - Jõgeva
- 245 - Jõgeva - Siimusti - Vaimastvere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 58B - Viljandi - Tääksi - Võhma/ Sõiduplaan
- 200A - Jõgeva - Torma - Mustvee
- 407 - Jõgeva - Siimusti - Aidu - Lustivere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 25A - Viljandi - Mustla - Suislepa - Roosilla - Vooru/ Sõiduplaan
- 18B - Viljandi - Tuhalaane - Polli - Karksi-Nuia - Lilli/ Sõiduplaan
- 488 - Põltsamaa - Kamari - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 238A - Jõgeva - Avinurme - Lohusuu - Mustvee
- 489 - Põltsamaa - Kamari - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 175 - Jõgeva - Kuremaa - Palamuse - Luua - Maarja - Palamuse - Kuremaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 67C - Karksi-Nuia - Lilli küla - Karksi-Nuia/ Sõiduplaan
- 151 - Jõgeva - Siimusti - Jõgeva
- 160-1 - Jõgeva - Kaarepere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 438 - Põltsamaa - Pauastvere - Kalana - Pisisaare - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 60 - Võhma - Pilistvere - Võhma - Suure-Jaani - Viljandi/ Sõiduplaan
- 161 - Jõgeva - Kaarepere - Nava - Luua- Palamuse - Kuremaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 31 - Viljandi - Meleski - Kolga-Jaani/ Sõiduplaan
- 50D - Viljandi - Paistu - Karksi-Nuia - Abja-Paluoja/ Sõiduplaan
- 145 - Jõgeva - Painküla - Jõune - Saduküla - Siimusti - Jõgeva/ Sõiduplaan