113-linja
Leppävaara
HSL
HSL 113 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
113-bussilla (Leppävaara) on 24 pysäkkiä alkaen asemalta Tapiola (M) ja päättyen asemalle Leppävaara.
Valitse alta mikä tahansa 113-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Leppävaara (24 pysäkkiä)
Tapiola (M)
Pohjantie
Weegee-Talo
Kaskenkaataja
Pohjantori
Takojantie
Louhentori
Terijoentie
Uudenkirkontie
Pyhänristinpuisto
Muolaanpuisto
Makslahdentie
Laajalahden Keskus
Jääskentie
Koivistontie
Ilmeentie
Turvesuonristi
Suosaarenportti
Myyrinhaanportti
Friisinmäenaukio
Masalantie
Ruusutorppa
Ruusutorpan Koulu
Leppävaara
113 UKK
Mihin aikaan 113 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 113 bussi -pysäkillä klo 05:17 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 113 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 113 bussi -pysäkillä klo 23:34 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 113 bussi saapuu?
Milloin Leppävaara Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Leppävaara Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 113 (Leppävaara) bussi?
Leppävaara (Leppävaara) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 113 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 113 bussi pysäkki.
113-bussi -aikataulu
113 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:17 - 23:34
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:17 - 23:34 | 15 - 30 |
ti | 05:17 - 23:34 | 15 - 30 |
ke | 05:17 - 23:34 | 15 - 30 |
to | 05:17 - 23:34 | 15 - 30 |
pe | 05:17 - 23:34 | 15 - 30 |
la | 06:00 - 23:34 | 15 - 30 |
su | 06:30 - 23:34 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 113 (asemalta Tapiola (M)), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 113 (Leppävaara) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
113 -linjan bussi-maksu
HSL 113 (Leppävaara) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
113 (HSL)
113-bussin ensimmäinen pysäkki on Tapiola (M) ja viimeinen pysäkki on Leppävaara. 113 (Leppävaara) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 113 -linjalla on 24 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 23 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 113-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 113-bussi-linjalle.
Linjojen 113 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 113 (Leppävaara) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 113 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 113, Helsinki
113 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 231N - Elielinaukio-Leppävaara-Lintuvaara-Vanhakartano/ Aikataulu
- 816 - Vuosaari(M)-Kallahti-Kallahdenniemi/ Aikataulu
- 73 - Karhupuisto-Malmi-Puistolan as.-Ala-Tikkurila/ Aikataulu
- 965K - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 98 - Itäkeskus(M)-Marjaniemi-Rastila(M)/ Aikataulu
- 785K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 211U - Leppävaara-Kirkkonummi
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 617 - Hakaniemi-Tammisto-Aviapolis/ Aikataulu
- 665 - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski/ Aikataulu
- 993K - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 313 - Kaivoksela-Myyrmäki-Hämeenkylä/ Aikataulu
- 738 - Kalasatama (M)-Keravan asema/ Aikataulu
- 994K - Söderkulla-Gumbostrand/ Aikataulu
- 171 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 465B - Kamppi-Kivistö as.-Syväoja(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 246T - Espoon keskus-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 23 - Rautatientori-Pasila-Pirkkola/ Aikataulu