965K-linja
Jokela As.
HSL
HSL 965K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
965K-bussilla (Jokela As.) on 34 pysäkkiä alkaen asemalta Hyrylä ja päättyen asemalle Jokelan Asema.
Valitse alta mikä tahansa 965K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Jokela As. (34 pysäkkiä)
Hyrylä
Hyökkälä
Koskenmäki
Paijalannummi
Paijala
Nummenharjuntie
Ketunlinna
Metsäpirtti
Vuohikkaanoja
Kolistimenmäki
Tienhaara
Metsämaa
Vetikontie
Suotorppa
Rautakorpi
Ilotulitus
Terrisuontie
Rantalantie
Kollarintie
Jäniksenlinna
Råbackantie
Solbackantie
Korpimäentie
Jäniksenlinna
Kuoppamäentie
Perttu Th
Ojalantie
Kuorontie
Hämäläisenmutka
Perttu
Rovastintie
Pertun Koulu
Riihihaanpolku
Jokelan Asema
965K UKK
Mihin aikaan 965K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 965K bussi -pysäkillä klo 10:03 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 965K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 965K bussi -pysäkillä klo 18:06 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 965K bussi saapuu?
Milloin Jokela As. bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Jokela As. bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 965K (Jokela As.) bussi?
Jokela As. (Jokela As.) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 965K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 965K bussi pysäkki.
965K-bussi -aikataulu
965K-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 10:03 - 18:06
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 10:03 - 18:06 | 483 |
ti | 10:03 - 18:06 | 483 |
ke | 10:03 - 18:06 | 483 |
to | 10:03 - 18:06 | 483 |
pe | 10:03 - 18:06 | 483 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 965K (asemalta Hyrylä), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 965K (Jokela As.) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
965K -linjan bussi-maksu
HSL 965K (Jokela As.) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
965K (HSL)
965K-bussin ensimmäinen pysäkki on Hyrylä ja viimeinen pysäkki on Jokelan Asema. 965K (Jokela As.) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 965K -linjalla on 34 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 29 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 965K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 965K-bussi-linjalle.
Linjojen 965K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 965K (Jokela As.) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 965K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 965K, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 148 - Espoonlahden keskus-Soukka-Iivisniemi/ Aikataulu
- 502 - Kallio-Meilahti-Munkkiniemi-Leppävaara/ Aikataulu
- 912 - Kuntakeskus-Pikkala/ Aikataulu
- 192M - (Inkoo-)Länsiväylä-Kamppi/ Aikataulu
- 465B - Kamppi-Kivistö as.-Syväoja(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 112N - Kamppi-Lauttasaari (M)-Westend-Matinkylä(M)-Friisilä/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 994 - Söderkulla-Immersby-Gumbostrand/ Aikataulu
- 731N - Rautatientori-Kulomäki/ Aikataulu
- 984K - Hindsby (Knuters)-Nikkilä- Mårsbackantie-Talma/ Aikataulu
- 232 - Kirkkotie-Gallträsk-Kasavuori-Kirkkotie/ Aikataulu
- 975 - Kerava as.- Kaleva - Mattilanpuisto/ Aikataulu
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 584 - Aviapolis-Louhela-Kalajärvi/ Aikataulu
- 704 - Malmi-Sepänmäki/ Aikataulu
- 175V - Matinkylä (M)-Jorvas/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu
- 916K - Kuntakeskus-Siuntion kylpyä-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu