קו 116
ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 116 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנייני האומה/הנשיא השישי ומסתיים בתכלת/אבני חושן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 116 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (25 תחנות)
בנייני האומה/הנשיא השישי
שדרות שז''ר/בנייני האומה
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
גבעון הישנה/436
צומת גבעת זאב
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
אדר/שבט
חשון/ירח אב
תשרי/חשון
עמק האלה/תשרי
עמק האלה/ לב העמק
הנביאים/יחזקאל הנביא
משה דיין/עמק בית שאן
דוד אלעזר /מרדכי מקלף
בר לב /לסקוב
יהלום/תרשיש
יהלום/שבו
יהלום/אודם
אבני חושן/תכלת
לשם/תכלת
תכלת/אבני חושן
שאלות ותשובות לגבי קו 116
מתי מתחיל לפעול קו 116?
קו 116 מתחיל לפעול ב-12:45 בשני
באיזו שעה קו 116 מפסיק לעבוד?
קו 116 מפסיק לפעול ב-14:05 בשני
מתי מגיע קו 116?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 116 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 116 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 116 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 116 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 116
קו 116 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 15:00 - 17:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ב׳ | 12:45 - 14:05 | 80 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ה׳ | 15:00 - 17:05 | 125 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל116 (מ בנייני האומה/הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 116
תעריף הנסיעה ב116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
116 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 116 היא בנייני האומה/הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא תכלת/אבני חושן.
קו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 116. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 116.
מעקב אחר קו האוטובוס 116 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 116 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 116 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 116 ב-ישראל
116 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים