קו 117
ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 117 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון הלאום ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 117 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (13 תחנות)
חניון הלאום
בנייני האומה/הנשיא השישי
שדרות שז''ר/בנייני האומה
מחנה עופר/כביש 443
מחלף בית חורון
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/צאלון
עירייה
שדרות החשמונאים/עמק בית שאן
ת. רכבת מודיעין מרכז
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 117
מתי מתחיל לפעול קו 117?
קו 117 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 117 מפסיק לעבוד?
קו 117 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 117?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 117 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 117 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 117 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 117 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 117
קו 117 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ב׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ג׳ | 07:30 - 23:45 | 30 - 38 |
ד׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ה׳ | 06:30 - 23:45 | 20 - 45 |
ו׳ | 07:00 - 17:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 21:15 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל117 (מ חניון הלאום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 117
תעריף הנסיעה ב117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
117 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 117 היא חניון הלאום והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 117. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 117.
מעקב אחר קו האוטובוס 117 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 117 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 117 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 117 ב-ישראל
117 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 41 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים