144 Lijn
Leerbeek - St.P.Leeuw - Brussel
De Lijn
De Lijn 144 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 144 (Anderlecht Het Rad) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Sint-Pieters-Leeuw Gemeentehuis en het eindpunt is Anderlecht Het Rad.
Kies een van onderstaande bus 144 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Anderlecht Het Rad (13 haltes)
Sint-Pieters-Leeuw Gemeentehuis
Sint-Pieters-Leeuw Kapelleke
Sint-Pieters-Leeuw Volsem
Sint-Pieters-Leeuw Vagevuurstraat
Sint-Pieters-Leeuw Kasteelstraat
Sint-Pieters-Leeuw Brusselbaan 293
Sint-Pieters-Leeuw Watertorenstraat
Sint-Pieters-Leeuw G.Deruyverstraat
Sint-Pieters-Leeuw Bezemstraat
Sint-Pieters-Leeuw Negenmanneke
Anderlecht Ikea
Anderlecht Coovi
Anderlecht Het Rad
144 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 144?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 144 om 09:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 144?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 144 om 20:33..
Wanneer komt bus 144 aan?
Wanneer komt de Leerbeek - St.P.Leeuw - Brussel Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Leerbeek - St.P.Leeuw - Brussel Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 144 (Anderlecht Het Rad) bus tarief?
Het Leerbeek - St.P.Leeuw - Brussel (Anderlecht Het Rad) bus tarief is €2.40 - €2.50.
Rijdt De Lijn's 144 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 144 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 144 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 144 bus station te bekijken.
Bus 144 dienstregeling
144 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 09:15 - 20:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:15 - 20:33 | 678 |
di. | 09:15 - 20:33 | 678 |
wo. | 09:15 - 20:33 | 678 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 09:15 - 20:33 | 678 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 144 (van Sint-Pieters-Leeuw Gemeentehuis), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 144 (Anderlecht Het Rad) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
144 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 144 (Anderlecht Het Rad) ligt tussen €2.40 en €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
144 (De Lijn)
De eerste stop van de 144 bus-route is Sint-Pieters-Leeuw Gemeentehuis en de laatste halte is Anderlecht Het Rad. 144 (Anderlecht Het Rad) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 144 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 16 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 144 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 144 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 144 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 144 (Anderlecht Het Rad) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 144 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 144, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 683 - Mechelen - Zemst - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 621 - Sint-Job - Antwerpen via Schoten Centrum/ Dienstregeling
- 296 - Lummen - Genenbos - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 59 - Waregem - Nokere - Kruishoutem - Lozer - Gavere/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 526 - Schoolbus Tervuren - Heverlee/ Dienstregeling
- 401 - Gent Zuid-Flora-Merelbeke-Bottelare-Baaigem/ Dienstregeling
- 26 - Haacht - Wespelaar - Werchter - Tremelo/ Dienstregeling
- 636 - Maaseik - Eisden - Lanaken/ Dienstregeling
- 570 - schoolbus St.Ulriks-Kapelle-Schepdaal - Dilbeek/ Dienstregeling
- 85 - Antw L.O. - Beveren - Vrasene - Moerbeke Waas/ Dienstregeling
- 269 - Maaseik - Bree - Peer - Hechtel - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 809 - Opglabbeek - Louwel - Bree/ Dienstregeling
- 560 - Schoolbus Waanrode - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 280 - Mechelen - Grimbergen Verbrande Brug/ Dienstregeling
- R42 - Brussel Zuid - Vlezenbeek - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 6 - Hasselt Station - Heilig Hart - Gevangenis/ Dienstregeling
- 707 - Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem/ Dienstregeling
- 618 - 's-Gravenwezel - Sint-Antonius - Scholen Malle/ Dienstregeling