קו 17
טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) - טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטכניון/מעונות העמים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (51 תחנות)
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
מל''ל/הצפירה
מלל/קומוי
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
טרומפלדור/מימון
הגליל/מצפה
הגליל/הבריכה
הגליל/ציון
הגליל/הבנים
הגליל/נתיב חן
ניסינבוים/יד לבנים
יד לבנים/הלל סילבר
'יד לבנים א
יד לבנים ב'
יד לבנים ג
יד לבנים/ערד
יד לבנים/נווה יוסף
יד לבנים/דב גרונר
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/הגיבורים
משטרה/יהודה ארזי
חטיבת גולני/מחלף חירם
קריית הממשלה/העצמאות
ת. רכבת חיפה מרכז
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין
צומת דולפין
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
העליה השניה/עפרון
העליה השניה/לוץ
העליה השניה/הכ''ג
העליה השניה/אלישע
רכבל/העלייה השנייה
אלנבי
התורן
עין הים
שפרינצק
ההגנה/שער העליה
האצ''ל
נווה דוד
כפר סמיר
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-06:35 בשישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו האוטובוס 17, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:43 - 18:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:43 - 18:40 | 15 - 21 |
ב׳ | 06:43 - 18:40 | 15 - 20 |
ג׳ | 06:43 - 18:40 | 15 - 20 |
ד׳ | 06:43 - 18:40 | 15 - 20 |
ה׳ | 06:43 - 18:40 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:35 - 14:00 | 15 - 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ טכניון/מעונות העמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
17 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 17 היא טכניון/מעונות העמים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#
- 20 - חניון נווה שאנן-חיפה<->חניון נווה שאנן-חיפה-3#
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#
- 276 - המלך חסן השני/כביש 40-קרית עקרון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#
- 96 - המ''ג/ירמיהו-ירושלים<->שבטי ישראל/הנביאים-ירושלים-2ד
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א
- 7 - מסוף/רמת רחל-רמת רחל<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#