קו 25
קריית אתא←קריית ביאליק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדוכיפת/עגור ומסתיים במרפאת זבולון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 25 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית ביאליק (53 תחנות)
דוכיפת/עגור
דוכיפת/סנונית
דוכיפת
מחלף טל
שאגאל/סרה
שאגאל/דגה
שאגאל/קנדינסקי
שאגאל/פיקסו
שאגאל/ואן גוך
הרר/האורן
האורן א
האורן ב
האורן ג
האורן ד
הרר/מורן
הרר/ההדס
הרר/הרותם
הרר/היסמין
מנחם בגין/זקומטי
מינץ/הרצוג
בן עמי/הרצוג
בן עמי/משאש
בן עמי/אנילביץ
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
אסף שמחוני/הרב עוזיאל
איינשטיין/מרכז שביט
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/סוקולוב
קופת חולים/העצמאות
העצמאות/מנדלי מוכר ספרים
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
הגבורה/שוקרן
הגבורה/קרן היסוד
איקאה
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
מרפאת זבולון
שאלות ותשובות לגבי קו 25
מתי מתחיל לפעול קו 25?
קו 25 מתחיל לפעול ב-07:47 בשישי
באיזו שעה קו 25 מפסיק לעבוד?
קו 25 מפסיק לפעול ב-13:53 בשישי
מתי מגיע קו 25?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית ביאליק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית ביאליק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 25 (קריית אתא←קריית ביאליק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית ביאליק (קריית אתא←קריית ביאליק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 25 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 25 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 25 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 25
קו 25 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:32 - 21:07
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ב׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ג׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ד׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ה׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ו׳ | 07:47 - 13:53 | 17 - 30 |
ש׳ | 17:32 - 20:12 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל25 (מ דוכיפת/עגור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 25
תעריף הנסיעה ב25 (קריית אתא←קריית ביאליק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
25 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 25 היא דוכיפת/עגור והתחנה האחרונה היא מרפאת זבולון.
קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 25. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 25.
מעקב אחר קו האוטובוס 25 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 25 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 25 ב-ישראל
25 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים