קו 26
חיפה←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 26 (חיפה←קריית אתא) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדגניה/טרומן ומסתיים בנתן שפריצר/הארי השואג.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←קריית אתא (59 תחנות)
דגניה/טרומן
דגניה/ בית אלפא
בית אלפא/התקומה
בית אלפא/הותיקים
שדרות מח''ל/בית אלפא
זלמן ארן/משמר העמק
דואר/זלמן ארן
זלמן ארן/דגניה
דגניה/זלמן ארן
דגניה/ורבורג
אח''י אילת/כברי
ת. רכבת קרית חיים/אח''י אילת
אח''י אילת/הגדוד העיברי
תיכון קרית חיים/הגדוד העברי
שיטרית/הגדוד העיברי
משה שרת/שיטרית
משה שרת/אח''י אילת
בן צבי/השיירה
אח''י אילת/השיירה
ביטוח לאומי/אחי אילת
צומת קרית חיים
משטרת קרית חיים/ההסתדרות
צומת קרית אתא/חלוצי התעשייה
הדשנים
דרך חיפה
דרך חיפה/זבולון
זבולון/דרך חיפה
זבולון/קק''ל
זבולון/קרית שטנד
זבולון/משה שרת
זבולון/שיבת ציון
זבולון/לילנבלום
קרית אתא מרכז
העצמאות/מורדי הגטאות
העצמאות/הילל
כצנלסון/הנביאים
כצנלסון/ירושלים
רמז/ארלוזורוב
רמז/סירקין
חנקין/בורוכוב
הרצל/חנקין
איינשטיין/הצנחנים
איינשטיין/אסף שמחוני
בן יוסף/צפניה
עשת/שמואל עזר
שמואל עזר
שמואל עזר/טביב
טביב/מרזוק
טביב/אסף שמחוני
ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הפלמח
אנילביץ/יצחק שדה
בן עמי/מימון
בן עמי/אריה רגב
בן עמי
הרב הרצוג/הרב מינץ
הרצוג/יצחק שדה
הארי השואג/שפיצר
נתן שפריצר/הארי השואג
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו חיפה←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (חיפה←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←קריית אתא (חיפה←קריית אתא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 26 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו 26 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 22:40 | 12 - 25 |
ב׳ | 04:50 - 22:40 | 12 - 25 |
ג׳ | 07:30 - 22:10 | 30 |
ד׳ | 04:50 - 22:40 | 12 - 25 |
ה׳ | 04:50 - 22:40 | 12 - 25 |
ו׳ | 05:15 - 16:05 | 15 - 20 |
ש׳ | 17:05 - 22:40 | 30 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ דגניה/טרומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (חיפה←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (חיפה←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
26 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 26 היא דגניה/טרומן והתחנה האחרונה היא נתן שפריצר/הארי השואג.
קו 26 (חיפה←קריית אתא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (חיפה←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 503 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קניון לב קצרין-קצרין-1א/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 41 - נחל גיבורים/חטיבת גולני-חיפה<->חטיבת גולני/אל מיערי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#/ לוח זמנים