קו 28
מיתר←באר שבע
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 28 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 28 (מיתר←באר שבע) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון מיתרים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 28 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מיתר←באר שבע (40 תחנות)
תיכון מיתרים
דרך הראל/בארי
גאון הירדן/שד. השלום
גאון הירדן / תמר
דרך הדרור/תמירון
דרך הדרור/עפרוני
דרך הדרור/שדרות היונה
ד.הבשור/ד.מיתר
דרך הבשור/צין
דרך הבשור/מורג
ד.הבשור/עופרים
דרך יתיר/זוהר
דרך יתיר/קדש ברנע
דרך יתיר/קטורה
דרך יתיר/צקלג
דרך הראל/דרך יתיר
דרך מיתר/שדרות עומרים
דרך חברון/מועצה מקומית
שד. חברון/פרג
שדרות חברון/דרך הראל
צומת כרמית
כרמית/קטה
צומת כרמית
מחלף מיתר לב''ש
צומת אום בטין
מחלף עומר
צומת עומר מערב
צומת תל שבע
צומת חטיבת הנגב
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
מרכז קניות/דרך אליהו נאוי
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
עיריית באר שבע/יצחק רגר
יצחק רגר/וייצמן
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 28
מתי מתחיל לפעול קו 28?
קו 28 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 28 מפסיק לעבוד?
קו 28 מפסיק לפעול ב-14:25 בשישי
מתי מגיע קו 28?
כדי לראות מתי קו מיתר←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מיתר←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 28 (מיתר←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מיתר←באר שבע (מיתר←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 28 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 28 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 28 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 28 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 28
קו 28 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ג׳ | 07:10 - 22:00 | 60 - 120 |
ד׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:25 - 14:25 | 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל28 (מ תיכון מיתרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 28 (מיתר←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 28
תעריף הנסיעה ב28 (מיתר←באר שבע) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
28 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 28 היא תיכון מיתרים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 28 (מיתר←באר שבע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 28. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 28.
מעקב אחר קו האוטובוס 28 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 28 (מיתר←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 28 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 28 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 79 - חט''ב רימון-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 10 - ביה''ח תל השומר/שיקום-רמת גן<->בית החולים תל השומר/שיקום-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 67 - בית הלוחם-באר שבע<->קאסר א סיר 1-קסר א סיר-1#/ לוח זמנים
- 945 - רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-10/ לוח זמנים
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 124 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים