Linka 32
Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 32 autobus (Aktualizované)
32 autobus (Dlhé Diely, Kuklovská) 18 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Kuklovská.
Vyberte si niektorú z položiek 32 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Dlhé Diely, Kuklovská (18 zastávky)
Hlavná Stanica
POD Stanicou
Sokolská
Bárdošova
Magurská
Nemocnica Kramáre
Pri Suchom Mlyne (X)
Pri Habánskom Mlyne (X)
Zoo
Botanická Záhrada
Riviéra
Janotova (X)
Pri Podchode (X)
Hany Meličkovej
Tománkova
Matejkova
Zš Majerníkova
Kuklovská
32 FAQ
Kedy začne fungovať 32 autobus?
Služby 32 autobus sa začínajú o 04:36 dňa nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy prestane služba 32 autobus fungovať?
Služby 32 autobus sa zastavujú o 23:15 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 32 autobus?
Kedy prichádza linka Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 32 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 32. autobus zastávka.
32 autobus Harmonogram
32 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:36 - 23:15
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:36 - 23:15 | 10 - 20 |
ut | 04:36 - 23:15 | 10 - 20 |
st | 04:36 - 23:15 | 10 - 20 |
št | 04:36 - 23:15 | 10 - 20 |
pi | 04:36 - 23:15 | 10 - 20 |
so | 04:36 - 23:15 | 15 - 30 |
ne | 04:36 - 23:15 | 15 - 30 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 32 (zo stanice Hlavná Stanica) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 32 (Dlhé Diely, Kuklovská) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 32, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 32 (Dlhé Diely, Kuklovská) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
32 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 32 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Kuklovská. 32 (Dlhé Diely, Kuklovská) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 32 má 18 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 22 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 32 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 32 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 32 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 32 (Dlhé Diely, Kuklovská) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 32 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 32 v meste Bratislava
32 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 57 - Vozovňa Jurajov dvor ◄► Žabí majer / Stavivá/ Časový plán
- 69 - Avion Shopping Park ◄► Pharos/ Časový plán
- 35 - Karlova Ves, Kuklovská ◄► Dúbravská cesta/ Časový plán
- 37 - Most SNP ◄► Záhorská Bystrica/ Časový plán
- N99 - Petržalka, Ovsište ◄► Vozovňa Petržalka/ Časový plán
- N37 - Hlavná stanica ◄► Záhorská Bystrica/ Časový plán
- 196 - ŽST Nové Mesto ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- 67 - Ružinov, Astronomická ◄► Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka/ Časový plán
- 78 - ŽST Podunajské Biskupice ◄► Nové SND/ Časový plán
- N21 - Hlavná stanica ◄► Devínska Nová Ves/ Časový plán
- N91 - Petržalka, Jasovská ◄► Čunovo/ Časový plán
- 58 - Trnávka, Technická ◄► ŽST Nové Mesto/ Časový plán
- 91 - Čunovo ◄► Most SNP/ Časový plán
- 93 - Petržalka, Vyšehradská ◄► Hlavná stanica/ Časový plán
- 53 - Trnavské mýto ◄► Vajnory/ Časový plán
- 26 - Dúbravka, Pri kríži ◄► Volkswagen/ Časový plán
- 21 - Pri Sandbergu / Volkswagen ◄► Autobusová stanica/ Časový plán
- 80 - Kollárovo námestie ◄► Petržalka, Kopčany/ Časový plán
- 79 - Dolné hony, Čiližská ◄► Lieskovec / Topoľové/ Časový plán
- 99 - Petržalka, Antolská ◄► Petržalka, Ovsište/ Časový plán