Linka 53
Trnavské Mýto
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 53 autobus (Aktualizované)
53 autobus (Trnavské Mýto) 18 zastávky odchádza z Vajnory, Konečná a končí Trnavské Mýto.
Vyberte si niektorú z položiek 53 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Trnavské Mýto (18 zastávky)
Vajnory, Konečná
Vajnory (X)
Hospodárska (X)
Miú Vajnory (X)
Uhliská (X)
Oc Vajnory (X)
Vajnory, Nadjazd (X)
Kon-Rad (X)
Zlaté Piesky
Oc Rožňavská (X)
Vozovňa Trnávka (X)
Rádiová (X)
Slovinská (X)
Klientske Centrum
Sabinovská
Bajkalská
Zimný Štadión
Trnavské Mýto
53 FAQ
Kedy začne fungovať 53 autobus?
Služby 53 autobus sa začínajú o 04:40 dňa nedeľa, sobota.
Kedy prestane služba 53 autobus fungovať?
Služby 53 autobus sa zastavujú o 22:40 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 53 autobus?
Kedy prichádza linka Trnavské Mýto Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Trnavské Mýto Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 53 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 53. autobus zastávka.
53 autobus Harmonogram
53 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:50 - 22:40
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:50 - 22:40 | 12 - 30 |
ut | 04:50 - 22:40 | 12 - 30 |
st | 04:50 - 22:40 | 12 - 30 |
št | 04:50 - 22:40 | 12 - 30 |
pi | 04:50 - 22:40 | 12 - 30 |
so | 04:40 - 22:40 | 30 |
ne | 04:40 - 22:40 | 30 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 53 (zo stanice Vajnory, Konečná) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 53 (Trnavské Mýto) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 53, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 53 (Trnavské Mýto) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
53 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 53 autobus je Vajnory, Konečná a posledná zastávka je Trnavské Mýto. 53 (Trnavské Mýto) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 53 má 18 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 21 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 53 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 53 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 53 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 53 (Trnavské Mýto) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 53 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 53 v meste Bratislava
53 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 58 - Trnávka, Technická ◄► ŽST Nové Mesto/ Časový plán
- 87 - Ružinov, Astronomická ◄► Ovsište/ Časový plán
- 123 - Lamač ◄► Dúbravka, Žatevná/ Časový plán
- 94 - Blumentál ◄► Petržalka, Holíčska/ Časový plán
- 74 - Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo/ Časový plán
- N55 - Hlavná stanica ◄► Rača, Na pántoch/ Časový plán
- 41 - Hlavná stanica / Vozovňa Hroboňova◄► Búdková/ Časový plán
- 144 - Kamzík ◄► Koliba/ Časový plán
- 35 - Karlova Ves, Kuklovská ◄► Dúbravská cesta/ Časový plán
- 66 - Prievoz, Domkárska ◄► Trhovisko/ Časový plán
- 52 - ŽST Vajnory ◄► Rača/ Časový plán
- 59 - Rača, Na pántoch ◄► Petržalka, Antolská/ Časový plán
- 92 - Devínska Nová Ves, Volkwagen ◄► Vozovňa Petržalka/ Časový plán
- 88 - Autobusová stanica ◄► Most SNP; cez Petržalku/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 30 - Lamač ◄► Most SNP/ Časový plán
- X5 - Karlova Ves ◄► Dúbravka/ Časový plán
- N56 - Zlaté piesky ◄► Rača, Hečkova/ Časový plán
- 83 - Petržalka, Technopol ◄► Dúbravka, Pri kríži/ Časový plán
- 44 - Koliba ◄► Jaskový rad / Nár. onkolog. ústav/ Časový plán